Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Co umíme

Vše co umíme je vám k dispozici. Naše zkušenosti a znalosti pomohou při realizaci vašich projektů.

Prezentujeme vaše služby, úspěchy a schopnosti

Ukážeme světu vaše přednosti, každý pak bude chtít spolupracovat pouze s vámi :) Můžete se spolehnout, že řešení, které pro vás připravíme, bude o hlavu přesahovat vaší konkurenci.

Připravujeme zajímavý a kreativní design

Na základě vhodné marketingové koncepce zpracujeme kreativní koncepty tak, abychom definovaný cíl co nejnázorněji odkomunikovali. Kreativní řešení chápeme vždy jako nástroj a ne jako prostředek.

Navrhneme účinnou marketingovou komunikaci vaší společnosti

Pomocí důkladné analýzy vaší situace, trhu a konkurence vám zpracujeme účinou marketingovou strategii a navrhneme efektivní komunikační nástroje na komunikaci s vaší cílovou skupinou.

Zvýšíme prodeje vašich produktů

Zvýšit prodej, zviditelnit váš produkt je úkol hodný skutečného internetového kouzelníka. Nejsou to však žádná kouzla, ale předem naplánovaná a hlavně vhodně zvolená komunikační strategie. Při realizaci neustále analyzujeme, vyhodnocujeme a vylepšujeme navrženou strategii.

Zlepšíme návštěvnost vašich internetových prezentací

Chcete, aby se vaši zákazníci o vás dozvěděli? Dokážeme je k vám přivést a hlavně, přivedeme ty pravé. Jsme schopni vaše návštěvníky rozdělit do správných cílových skupin a efektivně je nasměrovat přímo na správné místo.

Profesionálně řešíme technické a odborné záležitosti

Nechte všechny starosti na nás. Postaráme se o každý technický nebo odborný aspekt vašeho projektu. My ručíme za vhodně vybranou cestu, jak se bez potíží dostat k cíli.

Orientujeme se ve vašem businessu

Každé odvětví má svoje specifika a zákonitosti. Naše společnost je na trhu již poměrně dlouhou dobu a dovolujeme si tvrdit, že jsme poznali mnoho obchodních modelů a temných zákoutí různých oborů podnikání. Tyto zkušenosti nám umožňují připravit pro vás řešení, šité přesně na míru.

Jsme partnerem, na kterého se můžete spolehnout

Dlouhodobé partnerství a důvěra našich klientů je pro nás to nejcennější. Přesvědčíme vás o tom, hned od prvního okamžiku. Jste to vy, koho si vážíme a jsme ochotní maximálně splnit vaše očekávání.

 

Připravujeme zajímavý a kreativní design

Zajímáte se o naše nejlepší realizované designy ?

Zde se na ně můžete podívat