Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

E-shop - internetový obchod

Vedle specializovaných webových prodejců stále více „kamenných“ obchodníků rozšiřuje svoji prodejní síť i na internet. Důvod je prostý, u internetového obchodu totiž ušetříte na nákladech, jakou jsou například nájem či elektřina a k tomu máte okamžikem spuštění internetového obchodu filiálky po celém světě. Už stačí jen být vidět, o což se postaráme my.

O úspěchu webových obchodů totiž rozhoduje vedle kvalitního sortimentu, výhodné ceny a rychlé dodávky i dobrá vyhledatelnost a použitelnost pro návštěvníka. V portfoliu firmy iMagic najdete však analytické služby a studie, které vám pomohou s tím, abyste byli pro vaše návštěvníky a tedy i zákazníky co nejlépe vidět.

Možnosti využitelnosti E-shopu pro obchodníka jsou v dnešní době velmi značné a jsou přínosem. Dalo by se říci, že se jedná téměř o nutnost, pokud si chce obchodník nejen udržet stávající zákazníky, ale také získat nové. Ze statistik jasně vyplývá, že prodej prostřednictvím internetu je stále na vzestupu a nadále poroste. Internetový zákazník navíc velmi často využíva největší výhody E-shopu a to je možnost nákupu 24 hodin denně z pohodlí domova.

Pro napřímení obchodního procesu na straně obchodníka obvykle napojujeme webové prostředí na klientem používaný skladový resp. účetní informační systém (ABRA, LCS Noris, Navision, Pohoda a další). Z informačního systému se mohou na web dostávat aktuální informace o produktech či jejich skladových zásobách, ale rovněž se do informačního systému mohou přímo promítat realizované objednávky.

Společností iMagic dodávané E-shop řešení je často před spuštěním projektu do ostrého provozu testováno na vzorku cílové skupiny návštěvníků a dle výsledků optimalizujeme uživatelské rozhraní.

Při zakládání E-shopu se jeví jako velmi výhodné řešení možnosti využiti publikačního systému Invio CMS vyvinutého právě společností imagic s.r.o.Více informací o publikačním systému Invio CMS se lze dovědět na stránce Implementace redakčního / publikačního systému (CMS).