Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Osobní reference od našich klientů

ČEPS a.s.

Mezi všemi grafickými náměty, ke kterým se formou ankety mohlo vyjádřit našich více než 400 zaměstnanců, se iMagic nesmazatelně zapsal dvěma návrhy, které se umístily na prvních dvou místech.

Národní památkový ústav

Agenturu iMagic jsme si vybrali jako zkušeného profesionálního partnera a poradce pro realizaci dlouhodobého, svým rozsahem ojedinělého projektu státní památkové péče www.npu.cz.

scanservice, a.s.

Spolupráce s iMagic se nám velice osvědčila. Zejména oceňujeme její flexibilní přístup k řešení jednotlivých fází.

České aerolinie a.s.

Výsledek práce týmu agentury mě příjemně překvapil...

Finep & partners, a.s.

Spolupráce s iMagicem byla vždy příjemná a efektivní.

Optreal, spol. s r. o.

Agentura iMagic naplňuje naše očekávání již  8 let a věřím, že ještě dlouho bude.

Supraphon, a.s.

Webové stránky společnosti Supraphon byly poprvé realizovány v roce 2001. Původní verze byla zcela ve stylu tehdejší doby primárně zaměřena na vylepšení image společnosti, tj. hlavním motivem byl kvalitní a zajímavý design.

Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism

iMagic je sice poněkud dražší, ale precizně fungující firma...

Extender, s.r.o.

iMagic volíme nejen kvůli vysoké technologické odbornosti, ale také pro jeho schopnost tvořivě rozvíjet naše projekty a hledat společnou cestu vzájemného obohacení a neustálého zvyšování kvality společných služeb.

Město Mariánské Lázně

Agentura iMagic byla zvolena za vítězného dodavatele ve veřejném výběrovém řízení. Přesvědčila nás především svými dlouholetými zkušenostmi získané při spolupráci se státní správou a zhostila se úkolu více než dobře a k naší maximální spokojenosti.

Fujitsu Siemens Computer

Naša spolupráca so spoločnosťou iMagic, s.r.o. vznikla na jeseň 2007. Zadanie zo strany Fujitsu Siemens Computers bolo vytvoriť aplikáciu na základe princípoch a funkčnosti Online-obchodu a s tým súvisiaci proces realizácie, avšak za prísneho dodržania záväzku nemennej orientácie na náš existujúci obchodný model - orientácia na partnerov.

HSBC Bank plc

"Agentura eMagic pro českou pobočku HSBC Bank plc zajišťovala kreativní návrhy a produkci reklamních bannerů od července 2008 až do května 2009. Nejvíce si ceníme flexibility, se kterou tato agentura k jednotlivým zadaním přistupovala. Spolupracovali jsme s Tomášem Teodosijevem, který nám vždy poskytl individuální přístup a výborný servis."

AC&C Public relations

Spolupráce s iMagicem byla velmi efektivní a příjemná. iMagic původní zadání obohatil vlastními nápady, které do projektu hladce zapadly a při řešení nečekaných situací při realizaci aktivně navrhoval možná řešení.