Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Wolters Kluwer (ASPI) portál

zpět na výpis referencí

Realizovali jsme komplexní řešení firemního obchodního portálu předního vydavatele právní a ekonomické literatury včetně elektronického obchodu.

O klientovi

Firma Wolters Kluwer ČR (dříve ASPI), dceřiná společnost nadnárodního koncernu Wolters Kluwer International Company (vlastněná prostřednictvím společnosti BAGAMA Holding GmbH, Rakousko), se zabývá poskytováním právních, daňových, účetních a jiných profesních informací jak v elektronické, tak i tištěné podobě. Jako nosič informací slouží CD-ROM, Internet, knihy, časopisy a věstníky.

Více podrobností o klientovi

Centrální firemní portál ASPI

Centrální firemní portál ASPI, a. s. s komplexní nabídkou produktů a služeb pro právní, účetní, daňové a další odborníky. Obsahuje e-shop optimalizovaný pro vyhledávací služby (SEO). 
Více na www.aspi.cz

ASPI Online platforma

Aspionline.cz nabízí uživatelům v rámci roční licence možnost online vyhledávání nad integorvanou databází dokumentů ASPI, která obsahuje jak právní předpisy a podzákonné právní normy, tak i odborné komentáře, posudky a články, vše samozřejmě přehledně tematicky a časově setříděné. Vyhledávání nabízí mnoho pokročilých možností, a kvalitu řešení podtrhává například i fakt, že samotné jádro vyhledávacího engine bylo dodáno společností JYXO, jejíž řešení v oblasti vyhledávacích algoritmů je světovým pojmem.
Portál dále nabízí také mnoho aktivních informačních funkcí – například tzv. current awareness service (CAS), který pomocí alert emailingů informuje o změnách dokumentů a nových dokumentech splňujících zadaná personalizovaná kritéria vyhledávání.
Více na www.aspionline.cz

ASPI Meritum

Produktový web výkladové řady publikací Meritum. Web slouží k poskytování základních informací o produktech a získávání jejich aktualizací. Součástí je i elektronický newsletter s informacemi o novinkách.
Více na www.aspimeritum.cz

Účetní svět 

Samostatný portál zaměřený na problematiku účetnictví a daní. Některé části portálu jsou přejímány z externích zdrojů, jiné jsou v pravidelných intervalech synchronizovány. Obsahuje diskusní sekci a elektronickou poradnu.
Více na www.ucetnisvet.cz

E-shop účetní svět

Doplňková aplikace pro portál ucetnisvet.cz. Obsahuje e-shop s nabídkou zboží pro účetnictví, zejména knihy, časopisy, software a nabídku školení. Více na shop.ucetnisvet.cz

Uživatel ASPI

Produktový web určený pro uživatele systému právních informací ASPI.
Více na uzivatel.aspi.cz

Otázky & odpovědi online

Služba, která nabízí vyhledávání v databázi dotazů a odpovědí z účetní, daňové a mzdové oblasti. Registrovaní uživatelé mohou zasílat do poradny vlastní dotazy. Součástí služby je i tištěný měsíčník s výběrem zajímavých dotazů na aktuální témata.
Více na www.otazkyaodpovedi.cz

Rejstřík škol

Přináší rychlou orientaci v pestré nabídce českého školství. Umožňuje fulltextové prohledávání databáze školských zařízení, rychlé vyhledání konkrétní školy podle IČ, IŘŠ nebo IZO a také pokročilé vyhledávání. Spolupracující školy mají také možnost sami editovat obsah svého záznamu a přidávat další informace.
Více na www.rejstrikskol.cz

Přínosy projektu

  • Data z elektronického obchodu jsou synchronizovaná s informačním a CRM systémem Navision Attain.
  • Prezentace je postavena na publikačním systému invioCMS.

 


Wolters Kluwer ČR (dříve ASPI Publishing)
náhled

Typ projektu:

  • Firemní portál a prezentace
Obor:
  • Ostatní (služby, cestování, gastro, obchod, média atd.)
Typy prací:
  • Analytické práce
  • Implementace redakčního/publikačního systému (CMS)
  • Kreativní strategie a grafické práce
  • Tvorba HTML a CSS
  • Zakázkové programování

Internetová prezentace Ing. Zuzany Baudyšové

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Kreativní design

Internetová prezentace Ing. Zuzany Baudyšové

Ve spolupráci se společností Magic Seven jsme vytvořili víceúčelový portál pro Ing. Zuzanu Baudyšovou, kde se návštěšvníci mohou seznámit s jejím profesním životem, postoji, názory a stanovisky. Web zároveň sloužil k předvolební kampani Zuzany Baudyšové, která probíhala v listopadu 2008.