Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Müsli Vitalis má svůj web

zpět na výpis referencí

V průběhu listopadu 2009 jsme realizovali produktové internetové stránky müsli Vitalis od Dr. Oetkera. Webové stránky jsou navrženy tak, aby reflektovaly přesně to, co müsli Vitalis má vyjadřovat, tedy jemnost, pohyb a štíhlé a lehké linie.

O klientovi

Dr.Oetker  - potravinářský gigant působící ve 30 zemích Evropy a Ameriky. Specializace na nápoje, dezerty a pečení.

Více podrobností o klientovi

Zadání projektu

Základní myšlenkou bylo vytvoření samotného produktového webu, na kterém by se návštěvníci dozvěděli potřebné informace nejen o müsli Vitalis, ale také o tom, co je vlastně vyvážená strava a co by taková strava měla a neměla obsahovat. Aby toto nezůstalo jen v teoretické úrovni, Dr. Oetker připravil mini-aplikaci, ve které si každý může spočítat svůj BMI Index a zjistit v jaké skupině dle klasifikace WHO se nachází, jaká je optimální energetická bilance atd. Naším dalším úkolem tedy bylo vytvořit grafický design mini-aplikace sladěný s celkovým grafickým konceptem produktového webu müsli Vitalis a napojit aplikaci nad publikační systém invioCMS.


Přínosy projektu

Vytvořili jsme příjemný grafický design produktových internetových stránek samozřejmě s dodržením základní myšlenky müsli Vitalis. Ke grafikému designu stránek jsme připravili i grafiku mini-aplikace pro výpočet BMI indexu.
Propojili jsme publikační systém invioCMS s mini-aplikací BMI.
K české jazykové mutaci stránek jsme připravili i slovenskou verzi webu.

Dr. Oetker, spol. s r.o.

Realizace: 12/2009

náhled
náhled
náhled

Vedoucí projektu

 Josef Blovský - fotografie
Josef Blovský, Head of Strategy & Advertising

Je zkušený profesionál, na kterém klienti oceňují především jeho přístup, nadhled, orientaci v problému a schopnost případné problémy vyřešit.

Typ projektu:

  • Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)
  • Kreativní design
  • Produktový web
Obor:
  • Ostatní (služby, cestování, gastro, obchod, média atd.)

Redesing stránek Zavarovani.cz

Kreativní design, Produktový web

Redesing stránek Zavarovani.cz

Léto je tu a s létem přichází i sezóna ovoce a zavařování. Pro našeho klienta Dr.Oetker jsme realizovali redesing webové prezentace zavarovani.cz, kde návštěvníci naleznou veškeré informace a tipy týkající se zavařování.