Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Online reklamní kampaň pro společnost Jungheinrich

O klientovi

Společnost Jungheinrich je poskytovatelem manipulačních vozíků, skladové techniky, logistických systémů a logistickych služeb.

Více podrobností o klientovi

Pro společnost Jungheinrich realizujeme kromě online reklamní kampaně pro prodej použité manipulační techniky také internetovou reklamní kampaň pro podporu prodeje zcela nových vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků.

Cílení internetové kampaně a způsob propagace

Kampaň je cílena na nejpoužívanější vyhledávací servery Google.cz a Seznam.cz, kde je vedena prostřednictvím tzv. PPC inzerátů.

Přínosy a cíle internetové reklamní kampaně

Prvotním cílem bylo zvýšení relevantní návštěvnosti. Jakmile jsme zajistili přísun relevantních návštěvníků, zaměřili jsme se přímo na podporu prodeje manipulační techniky Jungheinrich. Byť skrze internetové stránky Jungheinrich.cz nelze přímo manipulační techniku rezervovat a prodávat.

Co internetová reklamní kampaň přinesla

Kromě prvního cíle, jímž bylo přivedení relevantních návštěvníků a který byl splněn prakticky záhy po spuštění internetové kampaně, se z návštěvníků postupně začali profilovat přímí zákaznící. Což jsme tušili již z  prvních analytických vyhodnocní jednotlivých měsíců spuštěné internetové kampaně a zároveň nám toto bylo potvrzeno přímo marketingovým oddělením firmy Jungheinrich.

Jungheinrich (ČR) s.r.o.

Realizace: 7/2009

náhled

Vedoucí projektu

 Josef Blovský - fotografie
Josef Blovský, Head of Strategy & Advertising

Je zkušený profesionál, na kterém klienti oceňují především jeho přístup, nadhled, orientaci v problému a schopnost případné problémy vyřešit.

Typ projektu:

  • Audit, analytické služby a studie
  • E-commerce
  • Marketingová strategie a poradenství
  • Reklamní kampaně
Typy prací:
  • Analytické práce
  • Marketingová strategie

iStavitel - najděte si dodavatele pro vaši stavbu nebo rekonstrukci!

Firemní portál a prezentace, IT projekty / vývoj SW na zakázku, Kreativní design, Marketingová strategie a poradenství, Multimédia (animace, audio, video, 3D vizualizace, hry), Reklamní kampaně

iStavitel - najděte si dodavatele pro vaši stavbu nebo rekonstrukci!

iSTAVITEL.CZ je moderní internetový portál o stavbě, rekonstrukci a bydlení. Jeho cílem je nabídnout komplexní informace o stavebních materiálech, postupech a legislativě prostřednictvím odborných článků, diskusí a katalogu firem z oblasti stavebnictví. Díky provázanosti jednotlivých sekcí portálu umožňuje přímé propojení poptávky s nabídkou v rámci oboru stavebnictví.