Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Referenční projekty

V této sekci najdete informace o našich projektech a referenčních pracích, které jsme realizovali pro naše klienty.

Filtr

JHServis.cz - nový e-shop společnosti Jungheinrich

Pro společnost Jungheinrich jsme vytvořili zcela nový e-shop , který nabízí náhradní díly a služby spojené s údržbou vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků.

Přínosy projektu

 • Rozšíření funkcí e-shopu mezi něž patří klasická objednávka, nezávazná objednávka a poptávka
 • Import dat je zcela automatizován a vyžaduje minimální zásah člověka
 • Plovoucí cena, která je výhodná v případě, že cena není pevně stanovená a závisí na dalších faktorech
 
 

Web Waldofské školy

Se začínajícím školním rokem 2010/2011 je spojeno spuštění nového portálu pro Waldorskou školu v pražských Jinonicích. Nový portál je postaven nad iBusiness Platform a zahrnuje tři do té doby samostatně působící prezentace. Pomocí nového publikačního systému iBusiness Platform a díky pedagogům, rodičům a zástupců Spolku pro založení waldorfské školy v Praze se podařilo zvládnout práci při přípravě prezentačního portálu v relativně krátkém čase.

Přínosy projektu

 • do hloubky propracovaný kalendář akcí, který informuje veřejnost nejen o akcích pořádané školou, ale i o aktualitách, výuce, vzdělání a projektech týkajících se výstavby
 • nasazení iBusiness Platform, modulárního systému,který umožňuje jednotlivé prvky na stránce libovolně poskládat, což nám umožnilo postavit web přesně na míru zákazníka
 • vytvořil ijsme tři odlišné weby pod jedinou instalací InvioCMS ve spojení s iBusiness Platform
 • vzhledem k multiskinovatelnosti má každá prezentace jiný vzhled, který slouží nejen pro okrasu webu, ale i pro lepší orientaci uživatele mezi jednotlivými prezentacemi.
 
 

JHBazar - vylepšili jsme titulní stránku největšího katalogu manipulační techniky Jungheinrich

Pro internetové stránky JHBazar jsme upravili titulní stránku, která reflektuje chování návštěvníků a jejich potřeby na webu. Vytvořili jsme nový uživatelský rozcestník, připravili jsme dynamickou sekci novinek a aktualit a v neposední řadě možnost prohlédnutí offline materiálů JHBazar.

Cíle

 • Primárním cílem bylo nabídnout uživatelům rychlý a jednoduchý rozcestník na nejvyužívanější sekce internetových stránek.
 • Cilem sekundárním pak zobrazování aktuálních novinek a témat na titulní stránce, případně v postanních boxech. A nelze opomenout ani offline materiály, které se nyní zobrazují uceleněji a přehledněji.

 

 
 

Online soutěž o relax pobyt pro 2 osoby

Pro společnost Dr. Oetker byla v půlce června spuštěna online soutěž tentokrát o deset pobytů pro dvě osoby v Zell am See Kaprun v Salcbursku. Soutěž je podporou pro produkty müsli Vitalis.

Přínosy projektu

 • Rozšíření povědomí o produktech müsli Vitalis
 • Zvýšení sledovanosti webové prezentace Vitalis.cz
 
 

Podporujemerodinu.cz - sdružení SOS dětské vesničky v partnerství s Dr.Oetkerem

náhled

Společnost Dr.Oetker uzavřela partnerství se Sdružením SOS dětských vesniček a bude tak podporovat vybrané projetky toho Sdružení.

My jsme pro společnost Dr.Oetker vytvořili mirkostránky, jejichž cílem je informovat o společných projektech Dr.Oetker a Sdružení SOS dětských vesniček.

 
 

Velikonoční mikrostránky s e-pohlednicí pro Dr.Oetker

Po vzoru vánočních mikrostránek Dr. Oetkera, které pomáhaly uživatelům s vánočním pečením, jsme připravili pro Dr.Oetkera i Velikonční stránky, jejichž význam a smysl je podobný, avšak zaměřuje se na období svátku Velikončních.

Velikonoční mikrostránky svým návštěvníkům přinesly velikonoční recepty, tipy a triky, cukrovací šablony ke stažení či návody na barvení velikončních vajec. A samozřejmostí bylo i odesílání elektronických velikonočních pohlednic.

 
 

Online soutěž Dr.Oetker o horské kolo

Začátkem března jsme pro spol. Dr. Oetker spustitli online variantu známé hry "Devítka". Hra je součástí produktových stránek zdravé výživy Vitalis.cz.

Přínosy projektu

 • Vytvořili jsme online variantu známé "skládačka"
 • Pečlivě jsme sledovali úspěšnost online hry
 
 

Redesign titulní stránky portálu Peníze.cz

Pro známý internetový portál penize.cz jsme vytvořili novou grafickou podobu titulní stránky.

Přínosy projektu

Grafický návrh je jednoduchý z hlediska orientace uživatelů, seskupuje související informace a působí jako
seriózní a profesionální zdroj informací.

 
 

Analytická studie on-line potřeb koncernu SAZKA

Audit, analytické služby a studie

Analytická studie on-line potřeb koncernu SAZKA

Pro výběrové řízení na výběr dodavatele redakčního systému pro společnost SAZKA, a.s. jsme zpracovali analytickou studii, která komplexním způsobem rozebírá jednotlivá kritéria, jaká musí redakční systém mít, aby naplňoval potřeby webových prezentací koncernu SAZKA.