Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Web Waldofské školy

zpět na výpis referencí

Se začínajícím školním rokem 2010/2011 je spojeno spuštění nového portálu pro Waldorskou školu v pražských Jinonicích. Nový portál je postaven nad iBusiness Platform a zahrnuje tři do té doby samostatně působící prezentace. Pomocí nového publikačního systému iBusiness Platform a díky pedagogům, rodičům a zástupců Spolku pro založení waldorfské školy v Praze se podařilo zvládnout práci při přípravě prezentačního portálu v relativně krátkém čase.

Odkaz na projekt: www.waldorfjinonice.cz

O klientovi

Základní škola waldorfská v Jinonicích je školou s 1. - 9. postupným ročníkem. Vznikla z iniciativy rodičů organizovaných ve Spolku pro založení waldorfské školy v Praze díky podpoře MČ Prahy 5, která ji založila jako svou obecní školu, byť již od počátku školu navštěvují děti z celé Prahy a okolí. Své první prvňáčky přivítala ve školním roce 1992/1993. Děkujeme všem učitelům, rodičům, přátelům, MČ Praha 5 a všem našim sponzorům za jejich podporu!

Více podrobností o klientovi

Tři weby v jednom

Součástí realizace portálu bylo vytvoření třech obsahově a graficky oddělených sekcí, na nichž jsou prezentovány informace o samotné škole, o přípravách výstavby nové školy a o Spolku pro založení waldorfské školy v Praze. 

Hlavní funkce portálu

Předností portálu je do hloubky propracovaný kalendář akcí. V kalendáři akcí najdete různorodé akce pořádané v základní škole a zároveň si můžete detail každé akce zobrazit v tiskové verzi v PDF. Prezentační portál www.waldorfjinonice.cz informuje veřejnost nejen o akcích pořádané školou, ale i o aktualitách, výuce, vzdělání a projektech týkajících se výstavby.

iBusiness Platform

iBusiness Platform je modulární systém, proto se mohou jednotlivé prvky na stránce libovolně poskládat, což nám umožnilo postavit web přesně na míru zákazníka.

Skinovatelnost

Vzhledem k multiskinovatelnosti má každá prezentace jiný vzhled, který slouží nejen pro okrasu webu, ale i pro lepší orientaci uživatele mezi jednotlivými prezentacemi.

Základní škola waldorfská

Realizace: 9/2010

náhled
náhled
náhled

Vedoucí projektu

 Daniel Bezányi - fotografie
Daniel Bezányi, Obchodní ředitel

K požadavkům klientů přistupuje vždy z nadhledu, ze kterého se v prvním kroku snaží společně se zadavatelem vystoupit z každodenního proudu událostí a v klidu popsat blízké i vzdálené okolí místa, ve kterém se „projekt“ právě nachází.

Realizační tým

  • Michal Tichý
  • Pavel Šimůnek
  • Jaromír Kuželka
  • František Rapčák

Typ projektu:

  • Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)
Obor:
  • Veřejné / státní instituce
Typy prací:
  • Implementace redakčního/publikačního systému (CMS)
  • Kreativní strategie a grafické práce
  • Tvorba HTML a CSS

Katalog titulů vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o.

E-commerce, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)

Katalog titulů vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o.

V lednu 2009 jsme úspěšně provedli celkový redesign prodejního portálu Reader`s Digest VÝBĚR.  Nové změny se týkají zjednodušení obsluhy portálu z pohledu návštěvníka a posílení vyhledávání na webu. Každý návštěvník stránek si navíc může nově prohlédnout i samotný obsah hledaného titulu pomocí vestavěné prohlížečky.  Díky této aplikaci si lze udělat představu, jak je například vybraná knížka graficky a informačně zpracována.