Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Asseco Czech Republic, a.s.

zpět na výpis klientů

Společnost Asseco Czech Republic, a.s. patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních, oborově orientovaných řešení a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií a informačních systémů (ICT/IS) v České republice. Již více než půl století přítomnosti (PVT, a.s.) na českém trhu zůstávají jejími klíčovými zákazníky subjekty veřejné správy, významné bankovní domy a finanční instituce, pojišťovny, leasingové společnosti, společnosti působící na kapitálovém trhu, telekomunikační společnosti, průmyslové podniky, společnosti působící v oblasti utilit a integrátoři dopravních služeb.

logo

V roce 2006 prochází společnost zásadní reorganizací struktury a managementu kapitálové skupiny Prokom, která řeší mj. i zvýšení efektivity majetkových účastí. V polovině roku majitel rozhoduje o vzniku nové, kapitálově silné nadnárodní skupiny Asseco, jejíž součástí bude i PVT. Reorganizace a změny jsou dokončeny. PVT je součástí konsorcia projektu Elektronické mýtné.

Začátek roku 2007 je zahájením příprav na kompletní rebranding. Asseco Czech Republic začíná připravovat IPO – vstup na varšavskou burzu. Nové akvizice si kladou za cíl obohatit a posílit pozici nové firmy na trhu.

Katalog titulů vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o.

E-commerce, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)

Katalog titulů vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o.

V lednu 2009 jsme úspěšně provedli celkový redesign prodejního portálu Reader`s Digest VÝBĚR.  Nové změny se týkají zjednodušení obsluhy portálu z pohledu návštěvníka a posílení vyhledávání na webu. Každý návštěvník stránek si navíc může nově prohlédnout i samotný obsah hledaného titulu pomocí vestavěné prohlížečky.  Díky této aplikaci si lze udělat představu, jak je například vybraná knížka graficky a informačně zpracována.