Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o.

zpět na výpis klientů

British American Tobacco je druhá největší tabáková společnost na světě, která aktivně působí ve 180 zemích a dává práci 97 000 lidí. Skupina British American Tobacco provozuje celkem 64 továren, které ročně vyprodukují kolem 678 miliard cigaret. Skupina má také 7 továren na ostatní tabákové produkty, jako jsou například doutníky, řezaný nebo dýmkový tabák.

logo

British American Tobacco (Czech Republic), s.r.o., byla založena v roce 1994 jako česká pobočka Skupiny British American Tobacco. Ve specifickém prostředí domácího trhu, kde konkurenční firmy privatizovaly státní tabákové monopoly, se jí úspěšně daří zvyšovat podíl na trhu. Je druhou nejvýznamnější společností na českém tabákovém trhu s podílem 13,5 % v roce 2006.

Portál Národního památkového ústavu

Audit, analytické služby a studie, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), IT projekty / vývoj SW na zakázku, Kreativní design

Portál Národního památkového ústavu

Nový informační portál Národního památkového ústavu představuje veřejnosti fungování NPÚ a usnadňuje jí orientaci v široké oblasti péče o památky v naší zemi. Na jednom místě zde zájemci mohou najít množství zajímavých informací, užitečných rad, doporučení na výlety, pozvánek na nejrůznější akce, zpráv o dění na zámcích a hradech atp.