Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

BTL Medical Technologies CZ a.s. (také BTL zdravotnická technika, a.s.)

Zahájení spolupráce: 8/2005

zpět na výpis klientů

Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. patří mezi největší dodavatele zdravotnických přístrojů v ČR.

Finančně podporuje konání odborných zdravotnických konferencí a seminářů v oboru: rehabilitace, kardiologie, gynekologie, dermatologie a dalších. Současně pořádá ve spolupráci s Radiobiologickou společností odborná školení a semináře se zaměřením převážně na fyzikální terapii.

logo

Každý obchodní případ je realizován v nejkratším termínu s co nejmenší náročností pro klienta.

Seznámit se s produkty lze prostřednictvím prezentací a následných bezplatných zápůjček zdravotnických přístrojů. Zákazník si může zvolit nejpřijatelnější formu financování - nákup v hotovosti, splátkový prodej, leasingové financování. Každý zákazník získává servisní a záruční služby na vysoké profesionální úrovni. Servis je garantován do 48 hodin a součástí je bezplatné zapůjčení náhradního přístroje.

Technické oddělení je připraveno na základě objednávky provádět pravidelné revizní kontroly zdravotnických elektrických přístrojů dle doporučení Českého elektrotechnického svazu. Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. má obchodní a servisní zastoupení na území celé České republiky.

Redesign internetového obchodu Profimed

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Kreativní design

Redesign internetového obchodu Profimed

Je známé, že internetová grafika neúprosně podléhá času a moderním trendům, které určují směr, na který jsou uživatelé obecně zvyklí a kterému rozumí. Navíc grafika internetového obchodu je nedělitelnou součástí jeho image a atraktivity.