Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

BTL Medical Technologies CZ a.s. (také BTL zdravotnická technika, a.s.)

Zahájení spolupráce: 8/2005

zpět na výpis klientů

Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. patří mezi největší dodavatele zdravotnických přístrojů v ČR.

Finančně podporuje konání odborných zdravotnických konferencí a seminářů v oboru: rehabilitace, kardiologie, gynekologie, dermatologie a dalších. Současně pořádá ve spolupráci s Radiobiologickou společností odborná školení a semináře se zaměřením převážně na fyzikální terapii.

logo

Každý obchodní případ je realizován v nejkratším termínu s co nejmenší náročností pro klienta.

Seznámit se s produkty lze prostřednictvím prezentací a následných bezplatných zápůjček zdravotnických přístrojů. Zákazník si může zvolit nejpřijatelnější formu financování - nákup v hotovosti, splátkový prodej, leasingové financování. Každý zákazník získává servisní a záruční služby na vysoké profesionální úrovni. Servis je garantován do 48 hodin a součástí je bezplatné zapůjčení náhradního přístroje.

Technické oddělení je připraveno na základě objednávky provádět pravidelné revizní kontroly zdravotnických elektrických přístrojů dle doporučení Českého elektrotechnického svazu. Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. má obchodní a servisní zastoupení na území celé České republiky.

Webový portál Author.cz

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Produktový web

Webový portál Author.cz

Pro značku jízdních kol Author jsme připravili třetí generaci webového portálu který slouží jako hlavní komunikační kanál s cílovou skupinou značky. Obsahem portálu je kompletní katalog kol pro aktuální sezonu, archiv katalogů až do roku 2002, kompletní katalog dílů a doplňků pro cyklistiku značky Author.