Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

ECONOMIA a.s.

zpět na výpis klientů

Economia je největším vydavatelem ekonomických a odborných periodik v České republice. Jejím hlavním akconářem je Verlagsgruppe Handelsblatt. Kromě České republiky Economia podniká také na Slovensku. Ročním inzertním obratem se Economia řadí mezi pět největších vydavatelských společností v České republice.

logo

Economia je zakládajícím členem Unie vydavatelů a členem Evropské asociace ekonomického tisku (European Business Press). Náklady svých titulů podrobuje auditu ABC ČR. Čtenost titulů vydavatelství Economia je pravidelně měřena v rámci Media Projektu a ve specializovaném výzkumu "decision makers" LAE ČR. Oba výzkumy realizuje Unie vydavatelů.

Bohdan Bolzano - internetová prezentace významného prodejce hutních materiálů

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Kreativní design

Bohdan Bolzano - internetová prezentace významného prodejce hutních materiálů

Agentura iMagic realizovala v historii již druhou internetovou prezentaci pro významného dovozce hutních materiálů, společnost Bohdan Bolzano, s.r.o. Tentokráte byl pro vývoj aplikace využitý moderní a v mnoha směrech zdokonalený systém invioCMS, nástupce původního publikačního systému MagicWebDrive.

Také grafická tvář internetové prezentace značně pokročila směrem k ještě větší odvážnosti a vtipné dvojsmyslnosti. Agentura iMagic tak mohla realizovat graficky velmi kreativní projekt a klientovi zajistit novou iMage.