Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

FINEP & partners a.s.

zpět na výpis klientů

Společnost FINEP byla založena v roce 1995. Na začátku bylo hlavní snahou zakladatelů firmy přispět k oživení trhu s menšími byty, který v té době stagnoval. Tento záměr se vydařil a společnost úspěšně expandovala.

logo

Od doby svého vzniku prodala více než 3 000 bytů. K projektům s malometrážními byty přidával FINEP postupně i náročnější projekty ve velmi žádaných pražských lokalitách (Barrandov, Trója, Prosek, Nové Vysočany). Po deseti letech se její činnost rozrostla tak, že nyní nabízí byty doslova po celé Praze. 11 projektů bylo dokončeno, 4 jsou aktuálně ve výstavbě a další se připravují.

klient: Finep & partners, a.s.

Spolupráce s iMagicem byla vždy příjemná a efektivní.

(celý text »)

Mgr. Jan Zachariáš,
Marketing Director

Více osobních referencí

Obyvatele.cz - Papírová agenda vašeho domu na internetu

IT projekty / vývoj SW na zakázku, Kreativní design

Obyvatele.cz - Papírová agenda vašeho domu na internetu

Služba Obyvatele.cz je v současné době jediným řešením na trhu, které umožňuje pohodlně a efektivně výměnu informací mezi nájemníky, správci domů, bytových domů a obdobných skupin uživatelů on-line. Aplikace byla vyvinuta společností iMagic s.r.o. Díky nabízeným možnostem proto osloví zejména bytová družstva, společenství vlastníků bytových jednotek, vlastníky bytů a nájemníky. Obyvatele.cz přenáší papírovou agendu do prostředí on-line komunikace.
23. 4. 2009 byl projekt Obyvatelé.cz oficiálně spuštěn pro veřejnost.