Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

HeidelbergCement

zpět na výpis klientů

Českomoravský cement, Českomoravský beton a Českomoravské štěrkovny - společnosti z mezinárodní skupiny HeidelbergCement - patří k největším výrobcům kvalitního cementu, betonu a štěrkopísků v České republice.

logo

Českomoravský cement provozuje dvě cementárny: závod Radotín v Praze a závod Mokrá nedaleko Brna.

Beton se vyrábí ve 47 betonárnách patřících 18 firmám sdruženým v holdingové společnosti Českomoravský beton (do poloviny roku 2003 pod jménem TBG Bohemia).

Aktivity skupiny HeidelbergCement v oblasti produkce štěrkopísků v České republice zajišťuje společnost Českomoravské štěrkovny, která na trh dodává štěrky a písky z 24 provozoven rozmístěných po celém území ČR.

iStavitel - najděte si dodavatele pro vaši stavbu nebo rekonstrukci!

Firemní portál a prezentace, IT projekty / vývoj SW na zakázku, Kreativní design, Marketingová strategie a poradenství, Multimédia (animace, audio, video, 3D vizualizace, hry), Reklamní kampaně

iStavitel - najděte si dodavatele pro vaši stavbu nebo rekonstrukci!

iSTAVITEL.CZ je moderní internetový portál o stavbě, rekonstrukci a bydlení. Jeho cílem je nabídnout komplexní informace o stavebních materiálech, postupech a legislativě prostřednictvím odborných článků, diskusí a katalogu firem z oblasti stavebnictví. Díky provázanosti jednotlivých sekcí portálu umožňuje přímé propojení poptávky s nabídkou v rámci oboru stavebnictví.