Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

HENKEL ČR, spol. s r.o.

zpět na výpis klientů

Henkel ČR se sídlem v Praze je součástí mezinárodní skupiny Henkel se sídlem v německém Düsseldorfu. Na českém trhu jsou zastoupeny všechny čtyři divize společnosti - divize pracích a čisticích prostředků, kosmetiky, lepidel a technologií. Na českém trhu prodává firma Henkel ČR produkty více než 50 značek a zaměstnává 250 zaměstnanců.

logo

Od svého založení v roce 1991 společnost neustále zvyšuje svůj obrat a zaváděním produktových inovací upevňuje své postavení vedoucí společnosti na relevantních trzích. Společnost HCR se zaměřuje na značky na 1. a 2. místě na trhu a přes polovinu jejího obratu tvoří inovace.

Henkel je vedoucí výrobce značek a technologií, díky kterým je lidský život snazší, lepší a krásnější. Slogan „A Brand like a Friend“ vyjadřuje snahu nabídnout spotřebitelům produkty a technologie, kterým mohou věřit. Toto poslání představuje slib, který se snaží dodržet každodenním plněním požadavků zákazníků a spotřebitelů na celém světě. S produkty a průmyslovými aplikacemi společnosti Henkel se můžete setkat ve svém každodenním životě.

Centrála společnosti Henkel sídlí v Düsseldorfu. Henkel zaměstnává 51 000 zaměstnanců, z toho 80 % pracuje mimo Německo. To řadí Henkel mezi největší společnosti v Německu. Lidé ve více než 125 zemích důvěřují ve značky a technologie od firmy Henkel.

Prodejní web ke kampani společností LANGMaster a Lidové noviny - němčina

E-commerce, Produktový web

Prodejní web ke kampani společností LANGMaster a Lidové noviny - němčina

Lidové noviny zpřístupnili německý jazykový kurz na CD jako součást běžného výtisku novin. V případě dalšího zájmu si mohl čtenář objednat celý kurz prostřednictvím internetového obchodu nemecky.langmaster.cz.

Na projektu se agentura iMagic podílela jako poskytovatel konzultačních a analytických služeb, tvůrce grafického vzhledu, implementátor publikačního systému a konzultant pro další rozvoj.