Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

International Power Opatovice, a.s.

zpět na výpis klientů

Rozhodující činností International Power Opatovice, a.s. je výroba, dodávka a prodej elektrické energie, tepla a stavebních hmot. International Power Opatovice, a.s. je energetická společnost, která vznikla 1. května 1992 po restrukturalizaci bývalého státního podniku České energetické závody. Od roku 1992 do 30. 9. 2005 společnost působila pod původním názvem Elektrárny Opatovice, a.s. Současný název International Power Opatovice, a.s. pak koresponduje s firmou jejího většinového vlastníka.

logo

Majoritním akcionářem International Power Opatovice, a.s. je společnost International Power Holdings B.V. sídlící v Nizozemí a vlastnící 100 % akcií. Tato společnost, a tím i International Power Opatovice, a.s., je součástí britského energetického koncernu International Power plc (IPR). IPR má výrobní zařízení např. v Austrálii, USA, Velké Británii, Ománu, Spojených arabských emirátech, Portugalsku, Turecku, Malajsii, Pákistánu či Thajsku. Akcie IPR jsou obchodovatelné na burze cenných papírů v Londýně a New Yorku (zde v podobě poukázek na akcie, tzv. ADR).

Základním zdrojem pro výrobu elektřiny a tepla je Elektrárna Opatovice. Společnost dále provozuje v Hradci Králové, Pardubicích a Chrudimi záložní zdroje tepla. Teplo je dodáváno do těchto měst a obcí: Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Rybitví, Lázně Bohdaneč, Čeperka, Opatovice nad Labem a Pohřebačka.

International Power Opatovice, a.s. je jedním z předních dodavatelů energií v České republice. Výstavbou zařízení pro odsíření kouřových plynů v 90. letech a jeho uvedením do trvalého provozu koncem roku 1998 se International Power Opatovice, a.s. zařadila mezi ty průmyslové podniky v České republice, které splňují všechny požadavky platné legislativy na minimalizaci dopadů průmyslové činnosti na životní prostředí.

Pirelli B2B věrnostní program pro prodejce s využitím mobilního marketingu

E-commerce, Marketingová strategie a poradenství, Reklamní kampaně, Věrnostní a mobilní kampaně

Pirelli B2B věrnostní program pro prodejce s využitím mobilního marketingu

Úspěšný věrnostní program pro přímou podporu prodeje pneumatik s využitím SMS kanálu pro komunikaci.