Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

J. J. Darboven s.r.o.

zpět na výpis klientů

Společnost J. J. Darboven je na trhu již více než 140 let. V České republice firma J. J. Darboven s.r.o. (dříve BURKHOF KÁVA spol. s r.o.) funguje od roku 1992.

logo

Mezi její hlavní značky, se kterými se spotřebitelé setkávají, patří osobité italské Alfredo espresso, čaje Eilles, čokolády Xocao či řada pro špičkovou gastronomii Mövenpick. Burkhof přichází také jako specialista na horeca segment s mnoha inovacemi a novými nápoji - např. řada původních druhů káv "Pure Origins", která nabízí jednodruhové kávy z těch nejproslulejší pěstitelských oblastí.

Osobní www prezentace senátora ODS pana Jiřího Oberfalzera

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)

Osobní www prezentace senátora ODS pana Jiřího Oberfalzera

Prezentaci jsme pojali jako víceúčelový portál, který umožňuje panu Jiřímu Oberfalzerovi kromě standardních záležitostí, kterými jsou volební program a životopis, zveřejňovat také mnoho zajímavých článků, stanovisek, odkazů a fotografií z pracovního i soukromého života. Portál umožňuje návštěvníkům také nahlédnout do pracovního diáře senátora.

Portál je propojen s portálem www.napravo.cz , na kterém lze pomocí pár kliknutí myší zveřejnit jakýkoliv článek z portálu senátora.