KBA-Grafitec s.r.o.
KBA-Grafitec s.r.o. nabízí kromě rotaček, kotoučových hlubotiskových strojů také nejširší portfolio archových ofsetových strojů na světovém trhu, od malého formátu (360 x 520 mm) až po super velké formáty (1510 x 2050 mm) pro komerční tisk, knihy, plakáty a obaly. KBA Radebeul je světový leader ve velkém formátu tiskových strojů. 90 % všech bankovek na světě je tisknuto na strojích od KBA-GIORI.
10. března 2005 se skupina KBA stala stoprocentním vlastníkem Grafitecu. Akvizice je součástí strategie KBA, která chce rozšířit svou působnost i do segmentu maloformátových tiskových strojů, kde očekává další růst.
Koenig & Bauer AG je německý nadnárodní koncern, druhý největší výrobce tiskových strojů na světě. KBA zaměstnává více než 7 000 zaměstnanců především v Německu a v USA. V roce 2004 dosáhl obrat koncernu 1,423 miliardy Euro.

