Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

LANGMaster International, s.r.o.

Zahájení spolupráce: 8/2006

zpět na výpis klientů

Společnost LANGMaster International je zakládajícím členem Electronic Publishing Association LLC (U.S.A., Delaware) a Komory elektronického vzdělávání České republiky (www.kev.cz). Na českém trhu působí od roku 1994. Vlastní produkci, která ji otevřela cestu i na zahraniční trhy, začala tvorbou multimediálních programů pro výuku anglického jazyka.

Nabídku výukových programů postupně rozšiřovala a nyní nabízí jazykové kurzy pro výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny a češtiny pro cizince. Kromě edice cizích jazyků nabízí edici titulů „K12“ určených pro vzdělávání dětí na základních a středních školách. Řada výukových titulů je k dispozici jak na nosičích CD-ROM či DVD–ROM, tak jsou připraveny instalace do Learning Management Systémů, které podporují e-learningové nebo blended-learningové (kombinované) typy výuky.

Kromě prodeje výukových programů směrem ke koncovým spotřebitelům, slaví společnost úspěchy prodejem e-learningových řešení pro firemní klientelu nejen v České republice, ale i v zahraničí.

logo
Jak vlastními silami, tak prostřednictvím partnerů pronikla společnost LANGMaster ke studentům na celém světě, ve větší míře především v Evropě, U.S.A., Asii a Latinské Americe. Tento úspěch umožnil spolupráci s řadou renomovaných dodavatelů výukového obsahu - k nejznámějším patří HarperCollins Publisher (U.K.), Macmillan Heinemann ELT (U.K.), Max Hueber Verlag (Německo), Addison Wesley Longman (U.K.), SKY NEWS (U.K.), Pearson Education (U.S.A.), Sanoma WSOY (Finsko), Lingea (ČR) a další.
 
V současné době je LANGMaster International největším českým výrobcem multimediálních výukových titulů – dosud dodal na trh přes tři milióny licencí v celosvětovém měřítku. Produkty LANGMaster jsou dostupné ve více než 70 zemích světa a jsou lokalizovány do 25 jazykových verzí. Své snahy o působení na mezinárodním poli společnost posiluje účastí na prestižních mezinárodních konferencích a veletrzích (World Education Market, Milia, Frankfurt Book Fair, Invex, Comdex, E3). Produkty LANGMaster byly oceněny řadou významných ocenění, např. Comdex Nominee, Best of Invex, Křišťálový disk, Europrix Quality Seal, Microsoft Industry Award, World Summit Award a další.
 
Společnost LANGMaster International byla panevropskou nezávislou společností pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius čtyřikrát po sobě zařazena do prestižního hodnocení v soutěži Českých 100 nejlepších za roky 2002, 2003, 2004, 2005. Tato forma ocenění, která řadí naši společnost do skupiny s nejúspěšnějšími průmyslovými a obchodními společnostmi v České republice, tak představuje zásadní ohodnocení dosavadního více než desetiletého úsilí.
 
Společnost LANGMaster International se i v nejbližších letech bude plně zaměřovat na vývoj moderních výukových produktů. Kromě vydávání produktů na CD-ROM a DVD-ROM bude rozšiřovat e-learningová řešení pro použití pod všemi typy Learning Management Systémů a na provoz kurzů na internetu a mobilních telefonech.

Informační portál města Plzně - tvorba grafiky a XHTML šablon

Audit, analytické služby a studie, Kreativní design

Informační portál města Plzně - tvorba grafiky a XHTML šablon

Internetové stránky města Plzně si zasloužily redesign. Pustili jsme se tedy do práce s velikým odhodláním a s jediným cílem: Vytvořit moderní design internetových stránek a jednotlivých portálů, a to s maximálním ohledem na přístupnost, použitelnost a zákonné požadavky pro www stránky. Druhou fází projektu bylo samotné vytvoření XHTML šablon.