Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Moeller Elektrotechnika s.r.o.

zpět na výpis klientů

Společnost Moeller Elektrotechnika s.r.o., je dceřinou společností koncernu Moeller. Zabývá se výrobou přístrojů pro domovní a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie.

logo

Moeller Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého SSSR, bývalé Jugoslávie a Bulharska. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004), obchodních zastoupení (Litva, Lotyšsko, Estonsko - 2002 a Bělorusko 2006) nebo prostřednictvím partnerských firem.

Významnou součástí společnosti Moeller je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábí malé domovní jističe, proudové chrániče a domovní rozvodnice pro celý koncern. Suchdolský závod je zodpovědný za výrobu těchto skupin výrobků jako celku, včetně vývoje nových produktů. Na vybudování závodu, který se rozprostírá v areálu o ploše 50 000 m2, bylo firmou doposud proinvestováno více než 650 miliónů Kč. Se svými 1 169 pracovníky se firma řadí mezi jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů jihočeského kraje.

Analytická studie on-line potřeb koncernu SAZKA

Audit, analytické služby a studie

Analytická studie on-line potřeb koncernu SAZKA

Pro výběrové řízení na výběr dodavatele redakčního systému pro společnost SAZKA, a.s. jsme zpracovali analytickou studii, která komplexním způsobem rozebírá jednotlivá kritéria, jaká musí redakční systém mít, aby naplňoval potřeby webových prezentací koncernu SAZKA.