Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Moeller Elektrotechnika s.r.o.

zpět na výpis klientů

Společnost Moeller Elektrotechnika s.r.o., je dceřinou společností koncernu Moeller. Zabývá se výrobou přístrojů pro domovní a průmyslové instalace a přístrojů pro distribuci elektrické energie.

logo

Moeller Elektrotechnika je kromě obchodu v České republice odpovědná za obchodní aktivity koncernu ve státech bývalého SSSR, bývalé Jugoslávie a Bulharska. Tyto realizuje buď prostřednictvím založených dceřiných společností (Slovensko 1998, Ukrajina 2002, Rusko 2004), obchodních zastoupení (Litva, Lotyšsko, Estonsko - 2002 a Bělorusko 2006) nebo prostřednictvím partnerských firem.

Významnou součástí společnosti Moeller je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábí malé domovní jističe, proudové chrániče a domovní rozvodnice pro celý koncern. Suchdolský závod je zodpovědný za výrobu těchto skupin výrobků jako celku, včetně vývoje nových produktů. Na vybudování závodu, který se rozprostírá v areálu o ploše 50 000 m2, bylo firmou doposud proinvestováno více než 650 miliónů Kč. Se svými 1 169 pracovníky se firma řadí mezi jednoho z nejvýznamnějších zaměstnavatelů jihočeského kraje.

Web Waldofské školy

Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)

Web Waldofské školy

Se začínajícím školním rokem 2010/2011 je spojeno spuštění nového portálu pro Waldorskou školu v pražských Jinonicích. Nový portál je postaven nad iBusiness Platform a zahrnuje tři do té doby samostatně působící prezentace. Pomocí nového publikačního systému iBusiness Platform a díky pedagogům, rodičům a zástupců Spolku pro založení waldorfské školy v Praze se podařilo zvládnout práci při přípravě prezentačního portálu v relativně krátkém čase.