Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Pirelli Tyre (Europe) S.A. - Czech, organizační složka

zpět na výpis klientů

Pirelli Tyre je na základě svého obratu pátým největším světovým producentem na trhu pneumatik. V současnosti je Pirelli operační holdingovou společností pro skupiny, které se zabývají návrhem, vývojem, výrobou a marketingem pneumatik, které jsou určeny pro různé typy automobilů: osobní automobily, lehká nákladní vozidla a motocykly, autobusy, kamiony, zemědělské a zemní stroje, výroba a marketing ocelových kordů. V rámci tohoto trhu se Pirelli soustředí především na luxusní oblasti, pro něž je typický zvýšený technologický objem a vysoký výkon.

logo

Pirelli Tyre celosvětově

Výrobní potenciál Pirelli Tyre je rozdělen mezi 24 továren, z nichž se 5 nachází v Itálii, 5 v Brazílii, 2 ve Velké Británii, 2 v Německu, 2 v Turecku, 2 v Rumunsku, 1 v Argentině, 1 v Číně, 1 v Egyptě, 1 ve Španělsku, 1 ve Spojených státech a 1 ve Venezuele. Komerční skladba pokrývá všechny důležité geografické trhy a se sítí téměř 10 000 distributorů a maloobchodníků zahrnuje přes 160 zemí.

V Miláně má skupina nejdůležitější výzkumné a vývojové středisko, které zároveň koordinuje místní výzkumná a vývojová centra v Německu, Velké Británii, Brazílii a Spojených státech.

Müsli Vitalis má svůj web

Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Kreativní design, Produktový web

Müsli Vitalis má svůj web

V průběhu listopadu 2009 jsme realizovali produktové internetové stránky müsli Vitalis od Dr. Oetkera. Webové stránky jsou navrženy tak, aby reflektovaly přesně to, co müsli Vitalis má vyjadřovat, tedy jemnost, pohyb a štíhlé a lehké linie.