Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Pirelli Tyre (Europe) S.A. - Czech, organizační složka

zpět na výpis klientů

Pirelli Tyre je na základě svého obratu pátým největším světovým producentem na trhu pneumatik. V současnosti je Pirelli operační holdingovou společností pro skupiny, které se zabývají návrhem, vývojem, výrobou a marketingem pneumatik, které jsou určeny pro různé typy automobilů: osobní automobily, lehká nákladní vozidla a motocykly, autobusy, kamiony, zemědělské a zemní stroje, výroba a marketing ocelových kordů. V rámci tohoto trhu se Pirelli soustředí především na luxusní oblasti, pro něž je typický zvýšený technologický objem a vysoký výkon.

logo

Pirelli Tyre celosvětově

Výrobní potenciál Pirelli Tyre je rozdělen mezi 24 továren, z nichž se 5 nachází v Itálii, 5 v Brazílii, 2 ve Velké Británii, 2 v Německu, 2 v Turecku, 2 v Rumunsku, 1 v Argentině, 1 v Číně, 1 v Egyptě, 1 ve Španělsku, 1 ve Spojených státech a 1 ve Venezuele. Komerční skladba pokrývá všechny důležité geografické trhy a se sítí téměř 10 000 distributorů a maloobchodníků zahrnuje přes 160 zemí.

V Miláně má skupina nejdůležitější výzkumné a vývojové středisko, které zároveň koordinuje místní výzkumná a vývojová centra v Německu, Velké Británii, Brazílii a Spojených státech.

Animované multimediální PF 2007 AV MEDIA

Kreativní design, Multimédia (animace, audio, video, 3D vizualizace, hry)

Animované multimediální PF 2007 AV MEDIA

Pro společnost AV MEDIA, a.s. jsme připravili elektronické animované vánoční přání pro rok 2007.

Byl navržen zábavný scénář související s oborem činnosti společnosti – prodej a pronájem audio-vizuální techniky.

PF bylo úspěšně a s pozitivním ohlasem rozesláno klientů a partnerům společnosti.