Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Pirelli Tyre (Europe) S.A. - Czech, organizační složka

zpět na výpis klientů

Pirelli Tyre je na základě svého obratu pátým největším světovým producentem na trhu pneumatik. V současnosti je Pirelli operační holdingovou společností pro skupiny, které se zabývají návrhem, vývojem, výrobou a marketingem pneumatik, které jsou určeny pro různé typy automobilů: osobní automobily, lehká nákladní vozidla a motocykly, autobusy, kamiony, zemědělské a zemní stroje, výroba a marketing ocelových kordů. V rámci tohoto trhu se Pirelli soustředí především na luxusní oblasti, pro něž je typický zvýšený technologický objem a vysoký výkon.

logo

Pirelli Tyre celosvětově

Výrobní potenciál Pirelli Tyre je rozdělen mezi 24 továren, z nichž se 5 nachází v Itálii, 5 v Brazílii, 2 ve Velké Británii, 2 v Německu, 2 v Turecku, 2 v Rumunsku, 1 v Argentině, 1 v Číně, 1 v Egyptě, 1 ve Španělsku, 1 ve Spojených státech a 1 ve Venezuele. Komerční skladba pokrývá všechny důležité geografické trhy a se sítí téměř 10 000 distributorů a maloobchodníků zahrnuje přes 160 zemí.

V Miláně má skupina nejdůležitější výzkumné a vývojové středisko, které zároveň koordinuje místní výzkumná a vývojová centra v Německu, Velké Británii, Brazílii a Spojených státech.

Online kampaně pro Author.cz

Audit, analytické služby a studie, E-commerce, Marketingová strategie a poradenství, Reklamní kampaně

Online kampaně pro Author.cz

Pro společnost Author realizujeme internetové PPC kampaně již druhým rokem. Za toto období PPC inzerát pro prezentaci Author.cz shlédlo téměř 28 miliónů hledajících uživatelů.  Pomocí PPC kampaní propagujeme nejen nová kola Author, ale také příslušenství a originální díly, které právě Author.cz nabízí a distribuje.