Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Raiffeisenbank a.s.

zpět na výpis klientů

Raiffeisenbank a.s. je významným bankovním ústavem, který v České republice nabízí široké spektrum bankovních služeb soukromé i podnikové klientele. Banka je součástí rakouské finanční skupiny Raiffeisen, která v České republice nabízí produkty a služby rovněž v oblasti stavebního spoření (Raiffeisen stavební spořitelna), pojištění (UNIQA pojišťovna) a leasingu (Raiffeisen-Leasing, Raiffeisen-Leasing Real Estate a MB Leasing).

logo

Drobným klientům banka nabízí kompletní nabídku bankovních služeb. Klienti mohou vybírat z několika typů běžných účtů, pro spoření a investice banka nabízí spořící účty, termínované vklady či investice do podílových fondů. V úvěrové oblasti má banka silnou pozici v hypotečním úvěrování, kde patří mezi banky s nejširší produktovou nabídkou, poskytuje rovněž spotřebitelské úvěry či kreditní karty.

Majoritním akcionářem RBCZ je rakouská finanční instituce Raiffeisen International Bank Holding AG, jejíž mateřskou společností je Raiffeisen Zentralbank (RZB). Dalšími akcionáři banky jsou Raiffeisenlandesbank Niederösterreich – Wien AGT s 24 procenty a RB Prag-Beteiligungs GmbH, která drží 25 procent. Raiffeisen International v loňském roce úspěšně vstoupila na rakouskou burzu cenných papírů. Její primární úpis akcií (IPO) se stal největším v rakouské historii a jedním z celosvětově nejúspěšnějších v loňském roce.

Analytické a grafické práce na portálu Baumatic.cz

Audit, analytické služby a studie, Firemní portál a prezentace, Kreativní design, Marketingová strategie a poradenství, Produktový web

Analytické a grafické práce na portálu Baumatic.cz

Společnost Baumatic, která dravě atakuje nejvyšší příčky žebříčku výrobců bílého zboží, nás oslovila s požadavkem navrhnout strukturální a grafický koncept jejich nového korporátního webu. Dominaní sekcí nového webu, realizovaného ve výrazném grafickém stylu, je přehledný katalog produktů.