Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o.

Zahájení spolupráce: 8/2006

zpět na výpis klientů

Společnost Reader’s Digest Association, Inc. je mezinárodní korporací (obrat okolo 2,4 mld USD) s rozmanitým spektrem aktivit v nakladatelské, vydavatelské a direkt-marketingové oblasti, věnující se zejména výrobě a distribuci časopisů, knih, hudebních nosičů, videokazet a dalších produktů.

Reader’s Digest vyvíjí svou činnost po celém světě. Časopis Reader’s Digest, vlajková loď mezi tituly v nabídce korporace, je se svými 23 miliony prodaných výtisků a zhruba 95 miliony čtenářů měsíčně nejčtenějším časopisem na světě. Společnost založili v roce 1922 manželé Dewitt a Lila Wallaceovi, kteří filozofii svého podnikání opřeli o zjištění, že běžný čtenář nemá nikdy dostatek času přečíst vše, co je v tisku publikováno, a že uvítá, nabídne-li mu někdo kvalitní redakční výběr z aktuálních informativních, poučných i zábavných článků.

logo

Reader’s Digest svými produkty vychází vstříc především rodinným potřebám, výrazně se orientuje i na trh čtenářů starších 50 let, tedy na rozrůstající se demografickou skupinu, jejíž zákaznický potenciál se v mnoha zemích značně zvětšuje. Pod vedením současného předsedy představenstva a generálního ředitele Thomase O. Rydera směřuje společnost Reader’s Digest svůj hlavní zájem do několika strategických oblastí: Zdraví & Domov, Rodina, Víra, Finance a Počítače. Připojením vydavatelství Reiman Publications v roce 2002 přibylo k těmto „pilířům“ i Vaření.

Až na několik výjimek jsou hlavní produkty společnosti Reader’s Digest nabízeny výhradně formou zásilkového prodeje v rámci každé země. Při tvorbě produktů se často už na samém začátku přihlíží k možnosti uplatnění výrobku v mezinárodní distribuci, tedy k jeho úspěšnosti v globálním měřítku.

V České republice společnost působí pod názvem Reader’s Digest Výběr, s. r. o., a to od roku 1993. I zde využívá k prodeji direkt-marketingové aktivity. Produktový katalog Reader’s Digest Výběru obsahuje širokou nabídku knižních titulů a edic, zejména encyklopedických, přírodovědných a zeměpisných publikací, žánrově pestré hudební kompilace a tradiční série věnované světovým autorům vážné hudby, ale také videokolekce, přinášející rozsáhlé cestopisné a přírodopisné dokumenty a hodiny poutavé zábavy a poučení. Úspěšnou beletristickou edici představuje Nejlepší světové čtení.

K důležitým aktivitám patří rovněž vydávání časopisů včetně světově proslulého měsíčníku Reader’s Digest, vycházejícího v České republice pod názvem Reader’s Digest Výběr. Tento časopis v ČR díky svému nákladu oslovuje každý měsíc na 100 000 předplatitelů a přináší jim vybrané informace, poučení a zábavu z celého světa. Kutilům všech generací je určen měsíčník časopis Receptář.

Diskuzní portál o pravicové politice www.napravo.cz

Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Produktový web

Diskuzní portál o pravicové politice www.napravo.cz

Portál www.napravo.cz je určen pro aktivní zájemce o českou politiku. Portál byl vytvořen, aby pravicově smýšlejícím občanům a jejich oponentům, poskytl prostor pro vedení odborných polemik a diskuzí.

Obsah portálu je rozdělen do několika tématických okruhů, ke kterým jsou zveřejňovány inspirativní články, které podněcují čtenáře k zamyšlení a diskuzi s ostatními návštěvníky portálu.