Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Renault Trucks ČR, s.r.o.

zpět na výpis klientů

Renault Trucks: klenot skupiny Volvo je druhou největší společností ve skupině Volvo, jejíž aktivity ve výrobě nákladních vozidel se zakládají na vývoji tří světových značek: Renault, Volvo a Mack. Renault Trucks dnes nabízí nejširší a nejrůznorodější řadu vozidel a služeb na trhu a projevuje se jako multispecialista na náklaní vozidla blízký svým klientům, přičemž se opírá o svou historii a silné investice vedoucí skupiny.

logo

Značka Renault Trucks je dědicem více než stoleté kapitoly špičkového francouzského průmyslu, Renault Trucks pokračuje ve svém rozvoji od roku 2001 uvnitř skupiny Volvo, evropské jedničky v oboru nákladních vozidel.

Renault Trucks: přítomnost na pěti kontinentech Renault Trucks má zastoupení ve více než 100 zemích celého světa a na 5 kontinentech. Vývoj a výroba nových vozidel a náhradních dílů je realizována ve Francii a Španělsku. Hustá obchodní a servisní síť blízká zákazníkům zajišťuje prodej, poprodejní služby a dodávky náhradních dílů.

Obchodní zastoupení, dovozci a reprezentační kanceláře tak každodenně spojují své síly a uvádějí značku Renault Trucks do života a šíří její jméno na světovém trhu.

Firemní portál společnosti Pražská teplárenská a.s., včetně extranetového řešení

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Marketingová strategie a poradenství

Firemní portál společnosti Pražská teplárenská a.s., včetně extranetového řešení

Návrh strategického, technického i kreativního řešení portálu předního dodavatele tepla a teplé vody v Praze.