Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Supraphon music, a.s.

Zahájení spolupráce: 1/2001

zpět na výpis klientů

SUPRAPHON MUSIC, a.s. je přední český hudební vydavatel, disponující bohatým zvukovým archívem především z oblasti klasické hudby.

logo

Velmi dobrá spolupráce s hudebním vydavatelstvím SUPRAPHON MUSIC, a.s. probíhá již od roku 2001, pro kterého jsme stálým partnerem a konzultantem v oboru interaktivní komunikace.

klient: Supraphon, a.s.

Webové stránky společnosti Supraphon byly poprvé realizovány v roce 2001. Původní verze byla zcela ve stylu tehdejší doby primárně zaměřena na vylepšení image společnosti, tj. hlavním motivem byl kvalitní a zajímavý design.

(celý text »)

Zuzana Drotárová,
marketing specialist manager

Více osobních referencí

Osobní www prezentace senátora ODS pana Jiřího Oberfalzera

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS)

Osobní www prezentace senátora ODS pana Jiřího Oberfalzera

Prezentaci jsme pojali jako víceúčelový portál, který umožňuje panu Jiřímu Oberfalzerovi kromě standardních záležitostí, kterými jsou volební program a životopis, zveřejňovat také mnoho zajímavých článků, stanovisek, odkazů a fotografií z pracovního i soukromého života. Portál umožňuje návštěvníkům také nahlédnout do pracovního diáře senátora.

Portál je propojen s portálem www.napravo.cz , na kterém lze pomocí pár kliknutí myší zveřejnit jakýkoliv článek z portálu senátora.