Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Winkhaus CR s.r.o.

zpět na výpis klientů

Winkhaus CR je velkoobchodní organizace dodávající zdarma vlastní dopravou klientem objednané zboží až na místo zpracování. Společnost se zaměřuje výhradně na spolupráci s výrobci oken, dveří a zimních zahrad (obchod typu B2B-Business to business). Nabízený sortiment je určen jak pro plastová, tak i dřevěná okna a dveře. Zahrnuje zejména okenní a dveřní kování značky WINKHAUS, okenní a dveřní kliky renomovaného výrobce HOPPE a dveřní panty Dr. HAHN.

logo

Tradice firmy Aug. WINKHAUS GmbH & Co. KG

Od založení v roce 1854 je firma v držení rodiny Winkhaus a je pevně spojena s městy Münster a Telgte. Výroba je tradičně spjata s vysokou technickou kvalitou a přísnou kontrolou jakosti, což jsou některé z mnoha důvodů, proč poskytuje na výrobky okenního kování WINKHAUS záruku 5 let.

Díky aktivní proexportní politice navázal Winkhaus velmi rychle kontakty také v zahraničí. Dnes má firma dceřiné podniky v Německu, Anglii, Malajsii, Nizozemí, Rakousku, Polsku, Rusku, Ukrajině, Švýcarsku, Singapuru, Španělsku, České republice a Turecku.

Analytické a grafické práce na portálu Baumatic.cz

Audit, analytické služby a studie, Firemní portál a prezentace, Kreativní design, Marketingová strategie a poradenství, Produktový web

Analytické a grafické práce na portálu Baumatic.cz

Společnost Baumatic, která dravě atakuje nejvyšší příčky žebříčku výrobců bílého zboží, nás oslovila s požadavkem navrhnout strukturální a grafický koncept jejich nového korporátního webu. Dominaní sekcí nového webu, realizovaného ve výrazném grafickém stylu, je přehledný katalog produktů.