Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Portál města Mariánské Lázně na prvním místě v oborovém žebříčku projektu WebTop100!

1. listopadu 2007

zpět na přehled novinek

Je pro nás velkým a radostným potěšením oznámit, že projekty realizované společností iMagic, portály města Mariánské Lázně, vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR a výrobce kol AUTHOR se úspěšně umístily na předních pozicích oborových žebříčků projektu WebTop100!

Projekty realizované společností iMagic, portály města Mariánské Lázně, vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR a výrobce kol AUTHOR se umístily velmi dobře v rámci oborových žebříčků projektu WebTop100!

Soutěž o nejlepší firemní prezentaci WebTop100 je projekt, který vzájemně srovnává kvalitu webů předních českých firem. Kromě celkového žebříčku, který má za cíl vyhodnotit sto největších českých firem podle skutečných hospodářských výsledků je v rámci projektu WebTop100 také vyhlašováno několik oborových žebříčků.
V tomto roce se tedy soutěžilo v oborech: Obchod a prodej, Cestovní ruch, Telekomunikace, IT, Finance, Potravinářství a gastronomie , Auto-moto, Transport, Průmysl, Energie, E-shop. Všechny www prezentace firem byly posuzovány na základě použitelnosti webu, grafického designu a technického a marketingového řešení.
Z důvodů zajištění maximální objektivity výsledků se na vyhodnocování podílela kromě specialistů z IT průmyslu také řada odborníků z oborů v kterých se soutěžilo v rámci oborových žebříčků.

Připravili jsme mikrostránky pro soutěž T-mobile

Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Kreativní design

Připravili jsme mikrostránky pro soutěž T-mobile

Nejlepší signál a nejlepší mms - právě tak se nazývá soutěž mobilního operátora T-Mobile, jež probíhá do 30.9.2009.
V iMagicu jsem pro tuto soutěž připravili nejen grafiku pro web, ale kompletní mikrostránky.