Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Nezapomeňte včas objednat vánoční přání a PF!

29. října 2007

zpět na přehled novinek

Pomalu se nám blíží závěr roku 2007. Proto nezapomeňte zavčasu objednat realizaci vašich vánočních a novoročních přání  prostřednictvím služby  www.elektronicka-pf.cz

Ale právě blížící se závěr roku by měl Vám, našim klientům a zákazníkům umožnit alespoň jednou v roce zapomenout na všední starosti a stres. Měli bychom včas všichni umět vydechnout a prožít tak závěr roku v poklidu se svými rodinami, přáteli, milenkami, milenci, kamarády a dosáhnout tak, alespoň na krátký čas v roce tolik potřebného klidu a uvolnění.

Proto nezapomeňte zavčasu objednat realizaci vašich vánočních a novoročních přání. Pak budeme moci realizovat všechna vaše přání i my, pracovníci agentury iMagic, ještě před příchodem svátků. Ačkoliv se zdá, že krajina stále ještě není zahalena do bílé přikrývky, závěr roku se neúprosně blíží.

Objednávat můžete prostřednictvím http://www.elektronicka-pf.cz/

Intranetový portál společnosti Pražská teplárenská, a.s.

Audit, analytické služby a studie, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Intranetový portál, IT projekty / vývoj SW na zakázku

Intranetový portál společnosti Pražská teplárenská, a.s.

Rozsáhlý intranetový portál společnosti Pražská teplárenská, která zásobuje teplem většinu pražských podniků a domácností. Portál obsahuje nepřeberné množství informací a aplikací. Integruje do jednoho bodu data z různých databází a odkazy na mnohé interní aplikace.