Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Novinky

V této sekci najdete novinky, které se v naší společnosti udály v poslední době.

Vysokozdvižné Vozíky k pronájmu online na stránkách JHBazaru

18. května 2010

Internetové stránky JHBazar.cz, které se zabývají prodejem použité manipulační techniky nyní nabízejí svým návštěvníkům i možnost pronájmu vysokozdvižných a nízkozdvižných vozíků.

Pronájem manipulační techniky online na stránkách JHBazar.cz je tak snadné. Zákazník si vybere vozík nebo vozíky, které potřebuje, vyplní místo a datum kde tyto potřebuje. Několik vteřin a pár kliknutí šetří čas a pomáhá svým uživatelům, zákazníkům JHBazar.

 

Online poradna na stránkách Dr.Oetker

11. května 2010

V rámci produktových internetových stránek müsli Vitalis jsem pro Dr.Oetkera připravili online poradnu, jež návštěvníkům internetových stránek umožní pokládat dotazy týkající se zdravé stravy přímo specialistům na výživu.

Poradna je velmi jednoduchá na ovládání uživateli a je plně spravována z prostředí publikačního systému invoCMS.

 

Připravili jsme velikonoční mikrostránky pro Dr.Oetkera

8. dubna 2010

Po vzoru vánočních mikrostránek Dr. Oetkera, které pomáhaly uživatelům s vánočním pečením, jsme připravili pro Dr.Oetkera i Velikonční stránky, jejichž význam a smysl je podobný, avšak zaměřuje se na období svátku Velikončních.

Velikonoční mikrostránky svým návštěvníkům přinesly velikonoční recepty, tipy a triky, cukrovací šablony ke stažení či návody na barvení velikončních vajec. A samozřejmostí bylo i odesílání elektronických velikonočních pohlednic.

 

Online soutěž Dr.Oetker

3. března 2010

Začátkem března jsme pro spol. Dr. Oetker spustitli online variantu známé hry "Devítka". Hra je součástí produktových stránek zdravé výživy Vitalis.cz.

Přínosy projektu

 • Vytvořili jsme online variantu známé "skládačka"
 • Pečlivě jsme sledovali úspěšnost online hry
 

Soutěžní mikrostránka pro Dr.Oetkera

1. března 2010

Začátkem března jsme pro Dr. Oetkera spustitli online variantu známé hry "Devítka". Soutěžní hra je součástí produktových stránek zdravé výživy Vitalis.cz.

Soutěž si ihned po svém spuštění našla své fanoušky a i přesto, že k jejímu zvládnutí rozhodně nestačí několik nerozmyšlených tahů, denně ji hraje a zlepšuje se spousta hráčů.

 

Recertifikační audit úspěšně za námi

2. února 2010

V průběhu ledna jsme prošli recertifikačním ISO auditem na firemní činnost: ,,Realizace a údržba projektů pro správu a publikování dat pomocí internetových technologií´´.

Certifikát byl vydán Lloyd´s Register Quality Assurance dle standardů systému managementu kvality:

 • ISO 9001:2008
 • EN ISO 9001:2008
 • ČSN EN ISO 9001:2009
 

Bilancování roku 2009

19. ledna 2010

Začátkem další dekády 21. století jsme bilancovali nad rokem minulým a výsledek našeho odlehčených úvah a zamyšlení přinášíme i vám.

 

Ocenění pro projekt Obyvatelé.cz

2. prosince 2009

Projekt Obyvatelé.cz realizovaný společností iMagic pro společnost Obyvatelé.cz s.r.o. se umístil na 5. místě v prestižní ceně Křišťálová lupa, která si již čtvrtý rok klade za cíl vyhledat a ocenit nejzajímavější projekty a osobnosti českého internetu.

Portál Obyvatelé.cz získal ocenění v kategorii projekt roku, ve které hlasovala odborná porota složená ze sedmdesáti internetových odborníků a publicistů.

 

Portál iStavitel mezi 10ti nejlepšími startup projekty roku 2009

23. října 2009

Internetový portál iStavitel.cz zaměřený na stavbu a rekonstrukci domu či bytu byl nominován mezi desítku nejlepších startup projektů roku 2009. 

Soutěž Startup Show 2009 byla pořádána v rámci konference WebExpo. Celkem bylo do soutěže přihlášeno 41 startup projektů, z nichž postupně porota vybrala desítku nejlepších do finálového kola soutěže.

 

Internetový obchod Profimed v novém kabátě

14. října 2009

V polovině léta jsme začali pracovat na redesignu internetového obchodu Profimed. Grafické oživení s sebou přineslo i nové funcionality a rozšíření pro ještě pohodlnější nakupování návštěvníků internetového obchodu.

Přínosy projektu

 • Celkový grafický redesign
 • Rozšíření detailů jednotlivých produktů
 • Spuštění nových funkcí pro snadnější a pohodlnější nákup
 

V CHKO Český kras jsme s našimi klienty vysázeli další stromky

12. října 2009

Jako každý rok, jsme se i letos, spolu s našimi klienty, sešli na mýtině před hradem Karlštejn, abychom společnými silami vysázeli nové stromky. V sobotu 3. října nám prosluněné a teplé počasí připravilo ideální podmínky pro pohodovou a příjemnou chvíli v přírodě.

Dobrá nálada, chutné občerstvení a samozřejmě i příjemné prostředí byly faktory, díky který jsme s našimi klienty vysázeli více jak padesát stromků.

 

V časopise OPTliving nám vyšel článek

5. října 2009

Společnost OPTREAL, pro kterou jsme vytvořili kompletní internetové stránky a marketingovou stategii, nás oslovila a dala nám příležitost popsat realizaci nového webu v prestižním časopise OPTliving.

WWW chci bydlet tam, kde se mi bude líbit - to je název článku popisujícího realizaci internetových stránek od samotného začátku, kdy prvotním a hlavním cílem bylo vytvoření komunikace, na níž byla celá internetová prezentace postavena.

 

Projekt Obyvatele.cz byl nominován na Křišťálovou lupu

22. září 2009

Projekt Obyvatele.cz se dostal mezi deset nejzajímavějších projektů roku 2009. Expertní panel, tedy skupina odborných novinářů a publicistů jej nominovala v kategorii Projekt roku na Křišťálovou lupu.

Portál obyvatele.cz slouží k efektivní online výměně informací mezi nájemníky, správci domů, bytových domů a odborných skupin uživatelů. Obyvatele.cz přenáší papírovou agendu na internet.

 

Bezpečnost především - Publikační systém invioCMS povýšil své zabezpečení na úroveň bankovních aplikací

11. srpna 2009

Abychom našim klientům zajistili maximální možnou bezpečnost jejich internetových prezentací, vytvořili jsme pro publikační systém invioCMS verifikaci přihlášení pomocí SMS klíče. Tento krok posune zabezpečení publikačního systému invioCMS na úroveň bankovních aplikací.

Výhody verifikace pomocí SMS klíče jsou jasné. Do administace systému bude, stejně jako v případě internetového bankovnictví, mít přístup pouze ten administátor, který obdrží a během přihlašování vyplní správný bezpečností kód, jež mu bude doručen SMS zprávou.

 

JHBazar - reklamní kampaně k podpoře prodeje použité manipulační techniky

1. července 2009

Pro společnost Jungheinrich a internetovou prezentaci JHBazar realizujeme internetovou reklamní kampaň na podporu prodeje použité manipulační techniky. Každý měsíc přivádíme relevantní návštěvníky na internetové stránky JHBazar.cz, kteří právě skrze webové stránky poptávají a nakupují použité vozíky Jungheinrich.

 • Relevantní návštěvnost je i v době slabšího zájmu o produkty stále stabilní
 • Měsíčně dochází řádově ke stovce cílových konverzí
 • Ze zpětné vazby od společnosti Jungheinrich víme, že kampaň skutečně prodává manipulační techniku
 

Česká centrála cestovního ruchu využívá elektronické pohlednice

Kreativní design, Multimédia (animace, audio, video, 3D vizualizace, hry), Produktový web

Česká centrála cestovního ruchu využívá elektronické pohlednice

Czech Tourism ve spolupráci s agenturou iMagic zprovoznil projekt e-cards, který zábavnou formou vyzývá turisty k návštěvě vybraných lokalit České republiky. Setkaly jste se již někdy se sloganem „We’re here. And you?” pocházejícím z dílny iMagicu?