Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Novinky

V této sekci najdete novinky, které se v naší společnosti udály v poslední době.

iStavitel.cz - najděte si dodavatele pro vaši stavbu, rekonstrukci nebo bydlení!

2. června 2009

Nový portálu iSTAVITEL.CZ nabízí zprostředkování informací a zkušeností zákazníků prostřednictvím hodnocení firem, on-line chatů s odborníky, diskusních fór je jeho velkou předností na českém internetu.“

Přínosy projektu

 • Podpora komunitních funkcí.
 • Možnost vyhledání vhodné vybrané firmy na interaktivní mapě Google.
 • Systém udělování hodnocení firmám.
 

Naši analytici absolovovali školení moderní objektové analýzy a modelování v UML

28. dubna 2009

V minulém týdnu někteří naši kolegové prošli  důkladným školením, kde byli seznámeni s hlavními postupy a přínosy objektové analýzy a modelování v UML.

Hlavními přínosy zavadení tématu školení do praxe bude především možnost rychleji a konceptněji analyzovat projekt a tvořit tak podklady pro vývojáře.

 

Obyvatele.cz - Připojte se a mluvte se svými sousedy

24. dubna 2009

Spustili jsme váš sousedský portál. I tak by se dalo s trochou nadsázky hovořit o projektu Obyvatelé.cz, jenž byl dne 23.4.2009 slavnostně spuštěn pro veřejnost. Portál obyvatele.cz si klade za cíl odstranění papírové agendy a zastaralých nástěnek na chodbách domů a převedení všech těchto přežitků do moderní a přívětivé elektronické podoby.

Přínosy projektu

 • Přenos domovní agendy do elektronické podoby
 • Možnost interaktivní komunikace v rámci domu či seskupení domů
 • A spousta dalších funkcí zajišťujících komfortní a moderní správu a údržbu domů a bytů v celé ČR
 

Máme o dva ZEND PHP certifikované kolegy více

6. dubna 2009

Dva naši programátoři v únoru 2009 absolovovali ZEND PHP certifikaci a v této programátorské zkoušce dospělosti uspěli a potvrdili tak své kvality, znalosti a zkušenosti. Náš tým se tedy rozrostl o další kvalifikované profesionály, kteří se mohou pochlubit složením náročného testu odborných znalostí a dovedností.

ZEND PHP certifikovaný programátor perfektně ovládá běžné postupy a řešení, orientuje se v technologiích používaných pro programování PHP, snadno rozeznává programátorské chyby a zkrátka je odborníkem a profesionálem, o čemž svědčí právě i úspěšně absolovovaný test.

 

Prezentace Masaryk Station Development

16. března 2009

Masarykovo nádraží, jakožto nádraží v centru Prahy se již delší dobu nachází v rozporuplném stavu. Společnost Masaryk Station Development, a.s. si klade za cíl připravit projekt rozvoje území v této oblasti a internetová prezentace, kterou jsme vytvořili, bude návštěvníky právě o rozvoji Masarykova nádraží informovat.

Přínosy projektu

 • Hlavním přínosem je zcela jistě kreativní a líbivá grafika spojená s příjemným ovládáním intenretových stránek.
 

Katalog titulů vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o. je nyní mnohem zajímavější a přístupnější

6. února 2009

V lednu 2009 jsme úspěšně dokončili celkový redesign prodejního portálu Reader`s Digest VÝBĚR.  Zjednodušena obsluha portálu pro návštěvníky.  Zcela přepracováno vyhledávání na webu. Integrována vestavěná prohlížečka titulů. Nyní si lze prohlédnout i ukázky z obsahu hledaného titulu.

Přínosy projektu

 • Komfortnější a modernější on-line obchod pro zákazníky
 • Podstatné zlepšení katalogu ve vztahu k vyhledávačům
 • Vestavěná prohlížečka vyhledaného titulu
 

Novoroční PF pro výrobce cihlářského zboží Wienerberger

23. ledna 2009

Závěr minulého roku přinesl několik zajímavých realizací animovaných novoročních přání. Jedním z nich je i příběh tří prasátek pro výrobce cihlářského zboží, společnost Wieneberger.

Přínosy projektu

 • Dobře známý scénář v novém pojetí.
 • Materiál POROTHERM v hlavní roli.
 

iMagický pelikán kadeřavý se dočkal vlastní sestřičky.

13. ledna 2009

Jedním ze tří nových mláďat narozených mezi 1-4. lednem 2009 v ZOO Dvůr Králové je vlastní sestřička imagického pelikána kadeřavého. Nový pelikání přírustek je k vidění v odchovně ptáků v pavilonu Ptačí svět. Foto narozeného pelikánka.

Mají rádi rybičky
Mladí pelikáni již od narození sami hltavě polykají rybičky, které jim ošetřovatelé předkládají na miskách. Krmení probíhá každý den se v 10.30, ve 13, v 15.30 a v 18.20 hodin.

 

Pro rok 2009 se náš tým rekordně rozrostl

5. ledna 2009

iMagic vstupuje do roku 2009 s největším počtem zaměstnanců. Náš tým se rozrostl o další zkušené programátory a projektové manažery.

Nabídka volných pozic je však stále otevřená

iMagic vždy vítá šikovné a pracovité lidi, více čtěte na stránce volná místa.

 

Elektronická PF opět v režii iMagicu

8. prosince 2008

Předvánoční doba s sebou téměř každý rok přináší elektronické PF projekty, které realizujeme pro naše klienty. Letošní rok nebyl výjímkou, některá z realizovaných elektronických PF si můžete prohlédnout na http://www.elektronicka-pf.cz .

V elektronickém PF iMagic se objevilo nejvíce animovaných zvířátek v historii

O tom, kolik animovaných postaviček obsahovalo elektronické PF iMagic se můžete sami přesvědčit na internetových stránkách www.coudelapelikan.cz

 

Produktové mikrostránky Fujitsu-Siemens pro střední a východní Evropu

24. listopadu 2008

Vytvořili jsme produktové microstránky Fujitsu-Siemens zaměřené na propagaci a prodej nové řady notebooku Amilo. Jedenáct jazykových mutací pro střední a východní Evropu.

Přínosy projektu

 • Vysoká konfigurovatelnost celé aplikace.
 • Možnost aktualizace dat jedinečných pro jednotlivé země.
 • Vyhodnocování cest uživatele (potenciálního zákazníka) od produktu k vybranému prodejci.
 

Nová prezentace společnosti OPTREAL působí především na emoce

19. listopadu 2008

Prezentace realitní společnosti OPTREAL prošla v roce 2008 rozsáhlými změnami při kterých bylo využito emočních nástrojů, aby se prezentace nemusela spoléhat na tradiční formu poskytování informací, která je dnes zavedená a běžná.

Přínosy projektu

 •  Použití emočních nástrojů pomohlo potlačit „úřednický“ styl při nabízení pozemků.
 • Zvýšení prestiže společnosti, jako partnera, který se opravdu zajímá o svého zákazníka.
 

Proběhlo školení tvorby přístupného webu

23. října 2008

Absolvovali jsme školení tvorby přístupného webu pod vedením Mgr. Radka Pavlíčka, lektora TyfloCentra Brno. Školení bylo zaměřeno na metody  a novinky v oblasti optimalizace www stránek pro potřeby nevidomých a slabozrakých uživatelů.

Seznámení s metodikami projektu Blind Friendly Web
Seznámili jsme se s novinkami projektu Blind Friendly Web , které nám pomohou lépe optimalizovat naše projekty pro zrakově a sluchově postižené uživatele.

 

Firemní prezentace společnosti SUDOP GROUP a.s.

20. října 2008

Internetová prezentace společnosti SUDOP GROUP a.s. se vyznačuje moderním grafickým designem a nabízí návštěvníkům kompletní přehled o svých aktivitách, navíc s podrobným přehledem všech společností sdružených v rámci SUDOP GROUP.

Přínosy projektu

 • Vytvořili jsme moderní internetové stránky vyznačující se působivou grafikou s využitím Flash animací, přitom byl však kladen důraz na jednoduchou obsluhu a navigaci po webu.
 

Jeden strom za každého z klientů agentury iMagic vysazen v CHKO Český kras

8. října 2008

Dne 4. října 2008 jsme se opět sešli na mýtině v těsné blízkosti hradu Karlštejn (CHKO Český kras) a  vysadili jsme původní listnaté dřeviny, které jsou pro tuto oblast typické. Za každého z klientů agentury iMagic nebo klientem samotným je vždy vysazen jeden strom.  Fotoreport z celé akce najdete na stránkách projektu www.zasadimezavasstrom.cz.

Další pusté plochy navráceny zpět lesu
Letos se opět podařilo navrátit další pusté plochy definitivně přírodě a napomoci v obnovování původního porostu na území CHKO Český kras.

 

Animované flash pf 2009 Wienerberger

Multimédia (animace, audio, video, 3D vizualizace, hry)

Animované flash pf 2009 Wienerberger

Závěr minulého roku přinesl několik zajímavých realizací novoročních pf. Jedním z nich je i příběh tří prasátek pro výrobce cihlářského zboží, společnost Wieneberger.