Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Novinky

V této sekci najdete novinky, které se v naší společnosti udály v poslední době.

iStavitel.cz - najděte si dodavatele pro vaši stavbu, rekonstrukci nebo bydlení!

2. června 2009

Nový portálu iSTAVITEL.CZ nabízí zprostředkování informací a zkušeností zákazníků prostřednictvím hodnocení firem, on-line chatů s odborníky, diskusních fór je jeho velkou předností na českém internetu.“

Přínosy projektu

 • Podpora komunitních funkcí.
 • Možnost vyhledání vhodné vybrané firmy na interaktivní mapě Google.
 • Systém udělování hodnocení firmám.
 

Naši analytici absolovovali školení moderní objektové analýzy a modelování v UML

28. dubna 2009

V minulém týdnu někteří naši kolegové prošli  důkladným školením, kde byli seznámeni s hlavními postupy a přínosy objektové analýzy a modelování v UML.

Hlavními přínosy zavadení tématu školení do praxe bude především možnost rychleji a konceptněji analyzovat projekt a tvořit tak podklady pro vývojáře.

 

Obyvatele.cz - Připojte se a mluvte se svými sousedy

24. dubna 2009

Spustili jsme váš sousedský portál. I tak by se dalo s trochou nadsázky hovořit o projektu Obyvatelé.cz, jenž byl dne 23.4.2009 slavnostně spuštěn pro veřejnost. Portál obyvatele.cz si klade za cíl odstranění papírové agendy a zastaralých nástěnek na chodbách domů a převedení všech těchto přežitků do moderní a přívětivé elektronické podoby.

Přínosy projektu

 • Přenos domovní agendy do elektronické podoby
 • Možnost interaktivní komunikace v rámci domu či seskupení domů
 • A spousta dalších funkcí zajišťujících komfortní a moderní správu a údržbu domů a bytů v celé ČR
 

Máme o dva ZEND PHP certifikované kolegy více

6. dubna 2009

Dva naši programátoři v únoru 2009 absolovovali ZEND PHP certifikaci a v této programátorské zkoušce dospělosti uspěli a potvrdili tak své kvality, znalosti a zkušenosti. Náš tým se tedy rozrostl o další kvalifikované profesionály, kteří se mohou pochlubit složením náročného testu odborných znalostí a dovedností.

ZEND PHP certifikovaný programátor perfektně ovládá běžné postupy a řešení, orientuje se v technologiích používaných pro programování PHP, snadno rozeznává programátorské chyby a zkrátka je odborníkem a profesionálem, o čemž svědčí právě i úspěšně absolovovaný test.

 

Prezentace Masaryk Station Development

16. března 2009

Masarykovo nádraží, jakožto nádraží v centru Prahy se již delší dobu nachází v rozporuplném stavu. Společnost Masaryk Station Development, a.s. si klade za cíl připravit projekt rozvoje území v této oblasti a internetová prezentace, kterou jsme vytvořili, bude návštěvníky právě o rozvoji Masarykova nádraží informovat.

Přínosy projektu

 • Hlavním přínosem je zcela jistě kreativní a líbivá grafika spojená s příjemným ovládáním intenretových stránek.
 

Katalog titulů vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR s.r.o. je nyní mnohem zajímavější a přístupnější

6. února 2009

V lednu 2009 jsme úspěšně dokončili celkový redesign prodejního portálu Reader`s Digest VÝBĚR.  Zjednodušena obsluha portálu pro návštěvníky.  Zcela přepracováno vyhledávání na webu. Integrována vestavěná prohlížečka titulů. Nyní si lze prohlédnout i ukázky z obsahu hledaného titulu.

Přínosy projektu

 • Komfortnější a modernější on-line obchod pro zákazníky
 • Podstatné zlepšení katalogu ve vztahu k vyhledávačům
 • Vestavěná prohlížečka vyhledaného titulu
 

Novoroční PF pro výrobce cihlářského zboží Wienerberger

23. ledna 2009

Závěr minulého roku přinesl několik zajímavých realizací animovaných novoročních přání. Jedním z nich je i příběh tří prasátek pro výrobce cihlářského zboží, společnost Wieneberger.

Přínosy projektu

 • Dobře známý scénář v novém pojetí.
 • Materiál POROTHERM v hlavní roli.
 

iMagický pelikán kadeřavý se dočkal vlastní sestřičky.

13. ledna 2009

Jedním ze tří nových mláďat narozených mezi 1-4. lednem 2009 v ZOO Dvůr Králové je vlastní sestřička imagického pelikána kadeřavého. Nový pelikání přírustek je k vidění v odchovně ptáků v pavilonu Ptačí svět. Foto narozeného pelikánka.

Mají rádi rybičky
Mladí pelikáni již od narození sami hltavě polykají rybičky, které jim ošetřovatelé předkládají na miskách. Krmení probíhá každý den se v 10.30, ve 13, v 15.30 a v 18.20 hodin.

 

Pro rok 2009 se náš tým rekordně rozrostl

5. ledna 2009

iMagic vstupuje do roku 2009 s největším počtem zaměstnanců. Náš tým se rozrostl o další zkušené programátory a projektové manažery.

Nabídka volných pozic je však stále otevřená

iMagic vždy vítá šikovné a pracovité lidi, více čtěte na stránce volná místa.

 

Elektronická PF opět v režii iMagicu

8. prosince 2008

Předvánoční doba s sebou téměř každý rok přináší elektronické PF projekty, které realizujeme pro naše klienty. Letošní rok nebyl výjímkou, některá z realizovaných elektronických PF si můžete prohlédnout na http://www.elektronicka-pf.cz .

V elektronickém PF iMagic se objevilo nejvíce animovaných zvířátek v historii

O tom, kolik animovaných postaviček obsahovalo elektronické PF iMagic se můžete sami přesvědčit na internetových stránkách www.coudelapelikan.cz

 

Produktové mikrostránky Fujitsu-Siemens pro střední a východní Evropu

24. listopadu 2008

Vytvořili jsme produktové microstránky Fujitsu-Siemens zaměřené na propagaci a prodej nové řady notebooku Amilo. Jedenáct jazykových mutací pro střední a východní Evropu.

Přínosy projektu

 • Vysoká konfigurovatelnost celé aplikace.
 • Možnost aktualizace dat jedinečných pro jednotlivé země.
 • Vyhodnocování cest uživatele (potenciálního zákazníka) od produktu k vybranému prodejci.
 

Nová prezentace společnosti OPTREAL působí především na emoce

19. listopadu 2008

Prezentace realitní společnosti OPTREAL prošla v roce 2008 rozsáhlými změnami při kterých bylo využito emočních nástrojů, aby se prezentace nemusela spoléhat na tradiční formu poskytování informací, která je dnes zavedená a běžná.

Přínosy projektu

 •  Použití emočních nástrojů pomohlo potlačit „úřednický“ styl při nabízení pozemků.
 • Zvýšení prestiže společnosti, jako partnera, který se opravdu zajímá o svého zákazníka.
 

Proběhlo školení tvorby přístupného webu

23. října 2008

Absolvovali jsme školení tvorby přístupného webu pod vedením Mgr. Radka Pavlíčka, lektora TyfloCentra Brno. Školení bylo zaměřeno na metody  a novinky v oblasti optimalizace www stránek pro potřeby nevidomých a slabozrakých uživatelů.

Seznámení s metodikami projektu Blind Friendly Web
Seznámili jsme se s novinkami projektu Blind Friendly Web , které nám pomohou lépe optimalizovat naše projekty pro zrakově a sluchově postižené uživatele.

 

Firemní prezentace společnosti SUDOP GROUP a.s.

20. října 2008

Internetová prezentace společnosti SUDOP GROUP a.s. se vyznačuje moderním grafickým designem a nabízí návštěvníkům kompletní přehled o svých aktivitách, navíc s podrobným přehledem všech společností sdružených v rámci SUDOP GROUP.

Přínosy projektu

 • Vytvořili jsme moderní internetové stránky vyznačující se působivou grafikou s využitím Flash animací, přitom byl však kladen důraz na jednoduchou obsluhu a navigaci po webu.
 

Jeden strom za každého z klientů agentury iMagic vysazen v CHKO Český kras

8. října 2008

Dne 4. října 2008 jsme se opět sešli na mýtině v těsné blízkosti hradu Karlštejn (CHKO Český kras) a  vysadili jsme původní listnaté dřeviny, které jsou pro tuto oblast typické. Za každého z klientů agentury iMagic nebo klientem samotným je vždy vysazen jeden strom.  Fotoreport z celé akce najdete na stránkách projektu www.zasadimezavasstrom.cz.

Další pusté plochy navráceny zpět lesu
Letos se opět podařilo navrátit další pusté plochy definitivně přírodě a napomoci v obnovování původního porostu na území CHKO Český kras.

 

Online reklamní kampaně pro ACO

Audit, analytické služby a studie, Reklamní kampaně

Online reklamní kampaně pro ACO

Pro společnost ACO jsme spustili online reklamní PPC kampaň, která si klade za cíl zvýšení relevantní návštěvnosti na stránkách vybraných produktů a samozřejmě i zvýšení povědomí o produktech ACO.