Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

Novinky

V této sekci najdete novinky, které se v naší společnosti udály v poslední době.

Fujitsu-Siemens a iMagic rozšiří vzájemnou spolupráci

18. srpna 2008

Společnost Fujitsu-Siemens se rozhodla rozšířit stávající spolupráci s fullservisovou agenturou iMagic v oblasti realizace dalších internetových projektů, které budou tentokrát určeny výhradně pro privátní klientelu společnosti.

Produktové weby a katalogy pro privátní zákazníky Fujitsu-Siemens
Součástí projektů pro privátní zákazníky Fujitsu-Siemens budou nejen nové produktové stránky, ale také elektronické verze tištěných katalogů v několika jazykových mutacích.

 

Pomáháme Plzni získat titul Evropské město kultury

4. srpna 2008

V souvislosti s kandidaturou města Plzně na titul Evropské hlavní město kultury v roce 2015 jsme provedli grafické a technologické úpravy oficiálních stránek města. Provedené úpravy jsou součástí delšího projektu, jehož cílem je vznik moderní internetové prezentace evropského města. 

Projekt Evropské hlavní město kultury pomáhá sjednocující se Evropě
Titul Evropské hlavní město kultury se každý rok uděluje dvěma vybraným městům ze dvou členských států unie s cílem podpořit evropskou kulturní spolupráci a rozvoj měst.

 

Realizace jarní on-line kampaně pro ČSOB Factoring

21. července 2008

Navrhli jsme on-line kampaň pro společnost ČSOB Factoring, jejímž cílem je zvýšení povědomí o značce a zajištění lepších konverzních poměrů návštěvnosti portálu www.csobfactoring.cz. Přestože kampaň byla prozatím spuštěna jako testovací, již nyní přináší překvapivě dobré výsledky.

Přínosy projektu

 • Výrazné zvýšení příchodu konverzních návštěvníku.
 • Jednoznačná identifikace cílových skupin.
 • Omezení výběru reklamího prostoru prostoru pouze na zpravodajské, finanční portály.
 • Dobrý start pro přípravu následujících kampaní v budoucnu.
 

Proběhlo školení Jak psát pro web

1. července 2008

V několika vlnách jsme proškolili správce obsahu a další zájemce z řad našich klientů v problematice psaní textů pro web a SEO optimalizace. Vzhledem k velkému zájmu o tento seminář uvažujeme o jeho zopakování v budoucnu.

Co přinesl seminář Jak psát pro web?
Seznámil s problematikou přípravy textů pro web.  Pomohl pochopit, jak lépe optimalizovat texty pro vyhledávače. Ukázal jak se zaměřit na samotnou podstatu informace a jak se vyvarovat složitostí a zavedených klišé.  

 

Další z našich projektových manažérů absolvovali semináře IPMA

16. června 2008

Další  z iMagických projektových manažérů v těchto dnech úspěšně absolvovali pod vedením certifikovaného lektora IPMA, Ing. Josefa Hajkra, dvoudenní seminář  o klíčových principech a pokročilých technikách projektového řízení. 

IPMA (International project Management Association)
Vedoucí světová ne-nezisková organizace pro řízení projektů. Společnost navrhuje a stanovuje standardy, kterými lze měřit  a posuzovat kvalitu  projektového řízení.

 

 

Prezentace společnosti NH Car blíže k zákazníkům

27. května 2008

Nová prezentace NHcar se nese v duchu výrazného osobního přístupu a emocí. Návrh komunikační strategie si vyžádal novou  grafickou podobu stránek včetnně rozsáhlých úprav obsahu stránek.

Přínosy projektu

 • Nová grafická identita s působením na emoční faktory prodeje.
 • Katalog nových a ojetých vozů Škoda, VW a KIA Motors s pokročilým filtrováním.
 • Systém objednávek servisních služeb přes internet.
 

Obchodní a skladový systém pro společnost 99 EUROPE s.r.o.

15. května 2008

Pro společnost 99 Europe s.r.o. jsme navrhli a zrealizovali zabezpečený systém pro B2B a B2C komunikaci. Součástí tohoto řešení je také nový portál www.e99.cz, který slouží obchodním partnerům i koncovým zákazníkům společnosti.

Přínosy projektu

 • Komplexní nástroj pro vedení obchodní a účetní agendy.
 • Decentralizovaný objednávkový systém
 • Automatizace distribučních procesů.
 

Nový firemní styl v prezentaci Branaldi

27. března 2008

Kvalitním grafickým zpracováním prezentace se podařilo vizuálně propojit nový firemní styl s hlavním zaměřením firmy - výrobou, prodejem a vývojem POS/POP reklamních systémů z papíru a lepenky.

Přínosy projektu

 • Výrazné grafické zpracování přesně vystihující hlavní zaměření firmy.
 • Zlepšení přístupnosti a použitelnosti stránek.
 • Prezentace společnosti Branaldi v pěti jazykových mutacích
 

Zend PHP 5 Certification zdolána

4. února 2008

Čtveřice iMagických vývojářů Michal Konečný, Jaromír Kuželka, Josef Skramuský a Rostislav Ulman, úspěšně absolvovala mezinárodně uznávanou prestižní zkoušku Zend PHP 5 Certification.

Tato prestižní zkouška zaštiťovaná přímo společností ZEND, která je tvůrcem populárního skriptovacího jazyka PHP, detailně za 90 minut čistého času prověří formou 70 otázek znalosti programátorů v mnoha oblastech práce s jazykem PHP.

 

Společnost iMagic má Fujitsu Siemens Computers

10. ledna 2008

Společnost Fujitsu Siemens Computers se rozhodla pro spolupráci s fullservisovou  interaktivní agenturou iMagic, která pro ní zajistí realizaci a zprovoznění podpůrných produktových webů Fujitsu-Siemens Business Clients Products v 11 jazykových mutacích pro oblast střední a východní Evropy.

11 jazykových mutací
V první fázi projektu budou spuštěny první dvě jazykové mutace, poté ostatní. Cílem kampaně je zvýšení  prodeje business notebooků a pracovních stanic Fujitsu Siemens.

 

Portál města Mariánské Lázně na prvním místě v oborovém žebříčku projektu WebTop100!

1. listopadu 2007

Je pro nás velkým a radostným potěšením oznámit, že projekty realizované společností iMagic, portály města Mariánské Lázně, vydavatelství Reader`s Digest VÝBĚR a výrobce kol AUTHOR se úspěšně umístily na předních pozicích oborových žebříčků projektu WebTop100!

První, čtvrté a páté místo pro projekty realizované firmou iMagic.
Projekt WebTop100 je jedinou akcí svého druhu v ČR, kde lze srovnat webové prezentace s konkurencí. Vyhlášení výsledků proběhlo na základě hodnocení odborné poroty složené z odborníku IT technologií a marketingu. Výsledková listina projektu WebTop100

 

Nezapomeňte včas objednat vánoční přání a PF!

29. října 2007

Pomalu se nám blíží závěr roku 2007. Proto nezapomeňte zavčasu objednat realizaci vašich vánočních a novoročních přání  prostřednictvím služby  www.elektronicka-pf.cz

Elektronická Flash, Html a tištěná přání PF.
To vše lze prostřednictvím služby Elektronická PF objednávat. Ačkoliv se zdá, že krajina stále ještě není zahalena do bílé přikrývky, tak vězte, že závěr roku se neúprosně blíží.

 

Pro společnost ČSOB Factoring, a.s. jsme připravili novou firemní prezentaci

10. září 2007

Důraz byl kladen na kvalitní grafické zpracování a dodržení pravidel corporate identity. Propracované grafické detaily a správné zaměření na cílovou skupinu jsou hlavním důvodem úspěchu tohoto projektu.

Přínosy projektu

 • Prezentace je archívem novinek, tiskových zpráv a firemních dokumentů.
 • Důkladná SEO optimalizace zajišťuje velmi dobrou vyhledatelnost.
 

Portál napravo.cz jsme nechali projít omlazovací kúrou

1. září 2007

Portál www.napravo.cz je určen pro aktivní zájemce o českou politiku. Portál byl vytvořen, aby pravicově smýšlejícím občanům a jejich oponentům.

Přínosy projektu

 • Podpora rozvoje informovanosti aktivnějších zájemců o pravicovou politiku
 

Bohdan Bolzano ještě odvážnější

1. srpna 2007

Agentura iMagic realizovala v historii již druhou internetovou prezentaci pro významného dovozce hutních materiálů, společnost Bohdan Bolzano, s.r.o.

Přínosy projektu

 • Velmi výstřední grafické zpracování poutající pozornost návštěvníka a zvyšující zapamatovatelnost vizuálního stylu stránky
 

Webový portál Author.cz

Firemní portál a prezentace, Implementace redakčního / publikačního systému (CMS), Produktový web

Webový portál Author.cz

Pro značku jízdních kol Author jsme připravili třetí generaci webového portálu který slouží jako hlavní komunikační kanál s cílovou skupinou značky. Obsahem portálu je kompletní katalog kol pro aktuální sezonu, archiv katalogů až do roku 2002, kompletní katalog dílů a doplňků pro cyklistiku značky Author.