Zde naleznete veškeré informace o činnosti online divize Magic Seven do roku 2011.

Nyní nás sledujte na www.magicseven.cz a na www.redakcni-system.cz.

O nás

Veškeré aktivity společnosti iMagic převzala během roku 2011 pod svá křídla její mateřská agentura Magic Seven.

iMagic byl interaktivní divizí v rámci fullservisové agentury Magic Seven. 

iMagic (nyní online oddělení Magic Seven) se specializuje na poskytování konzultačních a poradenských služeb v oblasti interaktivních médií, kompletní e-marketing a vývoj e-business řešení, web design, programování a správu webových aplikací a související servisní technické služby, jako je např. webhosting nebo serverhosting. 

Důležitou částí naší práce je také vývoj vlastních softwarových produktů v oblasti e-commerce. Protože se nevyhýbáme změnám a naše snažení rychle reaguje na vývoj trhu, naše řešení přesahují do nových oblastí. 

Jako agentura Magic Seven tak nabízíme efektivní řešení spojující klasickou a interaktivní komunikaci. Tento přístup nás výrazně odlišuje od většiny naší konkurence.

Náš tým je složen z marketingových analytiků, grafiků, programátorů a obchodníků. Právě týmová práce, profesionální přístup a neustálá komunikace se zákazníkem dávají záruky, že námi odvedené služby budou na nejvyšší úrovni.

Neslibujeme klientům, co nemůžeme splnit. Naším cílem není vysoký krátkodobý profit, ale dlouhodobá spolupráce na základě oboustranně výhodných podmínek.